Trešdiena, 28. oktobris
Šodien sveicam: Ņina, Ninona, Antoņina, Oksana
Laika ziņas: Sigulda +7.8℃, D vējš 4.3 m/s
e-pakalpojumi
A- A A+


2020-07-22
Indīroka grupa “My Radiant You” priecēs Siguldas pils kvartāla apmeklētājus

Sestdien, 25. jūlijā, plkst. 20.30 Siguldas pils paviljonā būs iespējams baudīt harmonisku mūziku indīroka grupas “My Radiant You” izpildījumā. Šajā koncertā grupu “My Radiant You” pārstāvēs Jānis Driksna, Ilze Driksna un Didzis Bardovskis.

Grupa “My Radiant You” tika dibināta 2011. gada rudenī Amsterdamā, kad kopīgi dziesmas nolēma izdot latviešu dziedātājs un producents Jānis Driksna un pieredzējušais holandiešu producents un ierakstu inženieris Renē de Frīss (Rene de Vries). Apvienība 2011. gada nogalē nāca klajā ar debijas singlu “Mysterious Lover”, kas vairāku mēnešu garumā bija dzirdams Latvijas raidstacijās, tostarp “Radio SWH”.

No plkst. 20.00 un arī pēc koncerta muzikālo noskaņu veidos DJ Edgars Bercis.

Pasākuma laikā darbosies restorāna “Kungu Rija” vasaras terase un “Siguldas saldējums” kafejnīca.

Ieeja – bez maksas.

 

Atgādinām, ka joprojām jāievēro piesardzības pasākumi un individuālā atbildība par savu veselību. Aicinām rūpēties par roku higiēnu un izmantot publiski pieejamos dezinfekcijas stendus, kā arī ievērot distanci un sanitāro protokolu, apmeklējot publiskas vietas un pasākumus.

Novada publiskajās aktivitātēs var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā “Pašvaldība” – “Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem “Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi