×

Lai šī tīmekļa vietne darbotos, mēs izmantojam tehniskās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu, papildus šajā vietnē, interneta vietnes apmeklējuma analīzei un lietošanas pieredzes uzlabošanai var tikt izmantotas statistikas sīkdatnes. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tehniskās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Vairāk informācijas
Ceturtdiena, 8. decembris
Šodien sveicam: Gunārs, Vladimirs, Gunis
Laika ziņas: Sigulda +0.1℃, DR vējš 5.4 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2020-08-03
Velosipēda vadītāja apliecības saņēmuši 43 novadnieki

Pilnveidojot satiksmes dalībnieku zināšanas un prasmes, noslēdzies Siguldas novada Pašvaldības policijas rīkotais bezmaksas velosipēdu vadītāju apmācību kurss. Ceļu satiksmes drošības direkcijas izdotās velosipēda vadītāja apliecības pēc eksāmena sekmīgas nokārtošanas iegūs vēl 43 novada riteņbraucēji.

Velosipēdu vadītāju apmācību nodarbības vada Pašvaldības policijas darbinieki, un tās notiek trīs dienas. Kursa noslēgumā dalībniekiem jānokārto Ceļu satiksmes drošības direkcijas eksāmens, kas sastāv no 10 teorētiskajiem jautājumiem, un tajā nedrīkst pieļaut vairāk par divām kļūdām.

Par nākamajām velosipēdu vadītāju apmācībām aicinām sekot līdzi informācijai tīmekļa vietnē www.sigulda.lv, kā arī Siguldas novada pašvaldības sociālo tīklu vietnēs.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi