Šajā tīmekļa vietā tiek izmantotas sikdatnes. Tās ļauj jums ērti lietot vietni, bet mums analizēt apmeklējumu.
Ceturtdiena, 26. maijs
Šodien sveicam: Edvards, Edvarts, Eduards, Varis
Laika ziņas: Sigulda +13℃, R vējš 4.9 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2020-08-11
Norisināsies Latvijas orientēšanās kausa posms “Siguldas kauss 2020”

Nedēļas nogalē, 15. un 16. augustā, Siguldā norisināsies Latvijas orientēšanās kausa sacensību posms “Siguldas kauss 2020”. Sacensības organizē biedrība “Siguldas Maratona klubs & Siguldas Takas”, un šis ir jau astotais gads, kad Latvijas, Baltijas un arī pasaules labākie orientieristi tiksies izaicinošās sacensībās Siguldas apkārtnē.

Sacensību pirmajā dienā, 15. augustā, tiks veikta vidējā distance ar startu no plkst. 13.00 līdz 15.00. Otrajā dienā, 16. augustā, no plkst. 12.00 līdz 14.00 notiks starts garajā distancē. Dalībnieku apbalvošana norisināsies ap plkst. 16.00.

Sacensībās var piedalīties ikviens orientēšanās sporta un aktīvās atpūtas piekritējs no 8 līdz 80 gadu vecumam. Reģistrēties sacensībām iespējams šeitPiedaloties sacensībās,Siguldas novada iedzīvotāja ID karšu īpašniekiem tiek piemērota 20% atlaide, “Siguldas Maratona klubs & Siguldas Takas” biedriem – 30% atlaide, Siguldas Sporta skolas audzēkņiem dalība ir bez maksas.

Katru gadu “Siguldas kauss” piedāvā jaunus un orientēšanās sportam ilgi neizmantotus apvidus. Arī šogad organizatori veikuši jaunu kartēšanu, un dalībniekiem tiks piedāvāts sarežģīts apvidus – Gaujas kreisā krasta nogāze, kurā nekad iepriekš nav notikušas orientēšanās sacensības. Apvidū ir Gaujas senielejas gravas ar neskaitāmiem gravu atzariem, iespaidīgiem klinšu kanjoniem, jaunaudzēm, diezgan daudz gaišo ātri skrienamo mežu un daudzveidīgu augu floru.

Šogad Latvijas orientēšanās kausa posmos ieviests jaunums – katrās sacensībās tiks pieaicināts instruktors, kas sniegs bezmaksas apmācību orientēšanās sportā. Tas nozīmē, ka arī cilvēki bez iepriekšējām zināšanām orientēšanās sportā tiek aicināti piedalīties sacensībās, lai gūtu savu pirmo orientēšanās pieredzi un iepazītu šo sporta veidu.

Latvijas orientēšanās čempionāts un Latvijas kauss norisināsies līdz oktobrim. Sacensībās tiks noskaidroti gan labākie individuālie sportisti, gan labākie orientēšanās klubi.

Sacensības atbalsta Siguldas novada pašvaldība. Papildu informācija aplūkojama šeit.

 

Sacensībās var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā “Pašvaldība” – “Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem “Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi