×

Lai šī tīmekļa vietne darbotos, mēs izmantojam tehniskās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu, papildus šajā vietnē, interneta vietnes apmeklējuma analīzei un lietošanas pieredzes uzlabošanai var tikt izmantotas statistikas sīkdatnes. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tehniskās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Vairāk informācijas
Ceturtdiena, 7. jūlijs
Šodien sveicam: Alda, Maruta
Laika ziņas: Sigulda +11.4℃, DR vējš 1.6 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2020-08-18
Fischer Slēpošanas centrā notiks bezmaksas rollerslēpošanas nodarbības

No augusta līdz oktobrim Fischer Slēpošanas centrā notiks bezmaksas rollerslēpošanas nodarbības, kurās aicināts piedalīties ikviens Siguldas novada iedzīvotājs. Dalībnieku skaits nodarbībās ir ierobežots, tāpēc tām iepriekš ir jāpiesakās, rakstot uz e-pasta adresi fsc@siguldassports.lv. Nodarbības tiek organizētas Eiropas Sociālā fonda projekta Nr. 9.2.4.2/16/I/018 “Esi vesels Siguldas novadā!” ietvaros.

 

 

Rollerslēpošanas nodarbības Fischer Slēpošanas centrā notiks:

  • 22. augustā plkst. 10.30, treneris Raivis Zīmelis;
  • 29. augustā plkst. 10.30, treneris Kaspars Kārkliņš;
  • 12. septembrī plkst. 10.30, treneris Kaspars Kārkliņš;
  • 19. septembrī plkst. 10.30, treneris Raivis Zīmelis;
  • 26. septembrī plkst. 10.30, treneris Kaspars Kārkliņš;
  • 10. oktobrī plkst. 10.30, treneris Raivis Zīmelis.

Interesentiem, kuriem nav sava inventāra, par atsevišķu samaksu būs iespēja nomāt rollerslēpošanas inventāru Fischer Slēpošanas centrā uz nodarbības laiku.

 

Novada publiskajās aktivitātēs var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā “Pašvaldība” – “Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem “Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Pasākumi