Šajā tīmekļa vietā tiek izmantotas sikdatnes. Tās ļauj jums ērti lietot vietni, bet mums analizēt apmeklējumu.
Svētdiena, 29. maijs
Šodien sveicam: Maksis, Maksims, Raivis, Raivo
Laika ziņas: Sigulda +11.4℃, DR vējš 3.5 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2020-09-01
Notiks sacensību “S!-Skate 2020” noslēdzošais posms

Ceturtdien, 3. septembrī, no plkst. 18.30 Fischer Slēpošanas centrā notiks skrituļslidošanas un rollerslēpošanas seriāla “S!-Skate 2020” sacensību trešais un noslēdzošais posms, kurā tiks noskaidroti šīs sezonas kopvērtējuma uzvarētāji un sadalīti “S!-Skate 2020” kausi. Sacensībās aicināts piedalīties ikviens interesents, kurš ir apguvis skrituļslidošanas un rollerslēpošanas iemaņas. Kopumā sacensību dalībnieki startēs 24 grupās, ņemot vērā vecumu un meistarības līmeni.

Trešajā sacensību posmā plānots brīvais starts ar kotrollaiku pretējā trases braukšanas virzienā. Sacensību reģistrācija notiks no plkst. 17.30 līdz 19.15. No plkst. 18.30 līdz 18.45 starts tiks dots pašiem mazākajiem sacensību dalībniekiem no SV-6 un SV-8 grupām. No plkst. 18.45 līdz 19.30 starts tiks dots visām pārējām skrituļslidošanas un rollerslēpošanas vecuma grupām.

SV-6 grupām būs jāveic četri 200 metru apļi, SV-8 grupām astoņi 200 metru apļi. Pārējām grupām būs jāveic 1,2 kilometru apļu distance: SV-10 grupām viens aplis, SV-12, SV-14 grupām divi apļi, SV jauniešu, SV jauniešu Open, SV Open, rollerslēpošanas SV Open junioru grupām – trīs apļi, SV elite, SV-40 grupām četri apļi, savukārt rollerslēpošanas SV Open grupai – pieci apļi.

Sacensību nolikums pieejams šeit. Reģistrācija sacensībām pieejama šeit.

Siguldas novada iedzīvotāja ID karšu īpašniekiem dalībai sacensībās – 10% atlaide. Sacensību noslēgumā tiks organizēta loterija, līdz ar to vērtīgas balvas iegūs ne tikai labākie, bet arī veiksmīgākie sacensību dalībnieki.

Sacensību seriālu “S!-Skate” organizē sporta klubs “Apex” sadarbībā ar Siguldas novada pašvaldību un SIA “Siguldas Sporta serviss”.

 

Novada publiskajās aktivitātēs var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā “Pašvaldība” – “Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem “Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi