Otrdiena, 20. oktobris
Šodien sveicam: Leonīds, Leonīda
Laika ziņas: Sigulda +4.2℃, ZR vējš 4.6 m/s
e-pakalpojumi
A- A A+


2020-09-17
Baibas Sipenieces-Gavares stāvizrādes pārceltas uz 2021. gada 21. februāri

Iepriekš plānotās Baibas Sipenieces-Gavares stāvizrādes “Vienreiz jau var”, kas kultūras centrā “Siguldas devons” tika plānotas 1. un 2. aprīlī, notiks 2021. gada 21. februārī. Izrāde, kas bija plānota 1. aprīlī plkst. 19.00, notiks 21. februārī plkst. 14.00, bet 2. aprīļa izrāde pārcelta uz 21. februāra plkst. 18.00. Apmeklētāji aicināti sekot līdzi informācijai vietnē Facebook.

Stāvizrādē “Vienreiz jau var” aktrise, raidījumu un pasākumu vadītāja Baiba Sipeniece-Gavare dalīsies ar saviem notikumiem, kuri, pateicoties ārkārtīgi vēlīgam liktenim, ar viņu ir notikuši – kāzas, bēres, apkūlības, – ar visu, kas sakrājies. Turklāt īpašie notikumi no Baibas nekur neiet prom, tāpēc nu šī būs tā reize, kad tas viss “nāks ārā”.

Biļetes cena – no 15 līdz 25 eiro. Biļetes izpārdotas!

 

Atgādinām, ka joprojām jāievēro piesardzības pasākumi un individuālā atbildība par savu veselību. Aicinām rūpēties par roku higiēnu un izmantot publiski pieejamos dezinfekcijas stendus, kā arī ievērot distanci un sanitāro protokolu, apmeklējot publiskas vietas un pasākumus.

Novada publiskajās aktivitātēs var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā “Pašvaldība” – “Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem “Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi