×

Lai šī tīmekļa vietne darbotos, mēs izmantojam tehniskās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu, papildus šajā vietnē, interneta vietnes apmeklējuma analīzei un lietošanas pieredzes uzlabošanai var tikt izmantotas statistikas sīkdatnes. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tehniskās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Vairāk informācijas
Pirmdiena, 28. novembris
Šodien sveicam: Rita, Vita, Olita
Laika ziņas: Sigulda -2.4℃, A vējš 1.5 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2020-09-21
Siguldas pilsētas teritorijā iekļauj Peltes, Ķiparus un Kalnabeites; nekustamajiem īpašumiem mainīsies adreses

Siguldas novada pašvaldība jūlijā veica novada iedzīvotāju aptauju, aicinot izteikt viedokli par iespējamu Siguldas pilsētas robežu paplašināšanu, tajā iekļaujot Kalnabeites, Ķiparus un Peltes. Iedzīvotāju aptaujas rezultāti uzrādīja, ka 58% iedzīvotāju atbalsta Siguldas pilsētas paplašināšanu. Ņemot vērā aptaujas rezultātus un apstiprinātos saistošos noteikumus, pieņemts lēmums minētās apdzīvotās vietas iekļaut pilsētas teritorijā. Šiem īpašumiem pakāpeniski tiek uzsākta adrešu maiņa, piemēram, adrese Zinātnes iela 7, Peltes, Siguldas pagasts, Siguldas novads, LV-2150 turpmāk būs Zinātnes iela 7, Sigulda, Siguldas novads, LV-2150.

Adrešu maiņa plānota trīs mēnešu laikā no noteikumu spēkā stāšanās dienas, par konkrētām adresēm tiks pieņemts pašvaldības lēmums. Lēmums par adreses maiņu tiks nosūtīts katram īpašuma īpašniekam, kura īpašumu skars adrešu maiņu.

Saskaņā ar Ministru kabineta noteikumiem par adresāciju, ja adrese mainīta, paplašinoties pilsētas teritorijai, dokumenti, kuros lietota iepriekšējā adrese, ir spēkā un dokumentu maiņa nav jāveic, izņemot, ja to paredz speciālais normatīvais akts. Pēc adrešu maiņas informācija tiks nodota Valsts zemes dienestam, kas ir valsts adrešu reģistra turētājs, līdz ar to valsts un pašvaldību institūcijās adreses pieraksts mainīsies automātiski, tostarp nekustamā īpašuma adrese arī zemesgrāmatā tiks nomainīta automātiski.

Pašvaldības speciālisti norāda, ka iedzīvotājiem pašiem par adreses maiņu jāinformē iestādes, ar kurām ir nodibinātas tiesiskās attiecības, piemēram, bankas un citus uzņēmumus. Par adreses maiņu jāpaziņo arī personām, ar kurām notiek personiskā un lietišķā sarakste. Tāpat par adreses maiņu juridiskām personām ir jāinformē Uzņēmuma reģistrs. Tajā šādas izmaiņas uzņēmējdarbības nodrošināšanai var veikt bez maksas.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi