×

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas statistikas un sociālo mediju sīkdatnes:
- Statistikas sīkdatnes (nepieciešamas, lai uzlabotu vietnes darbību un lietošanas pieredzi);
- Sociālo mediju sīkdatnes (nepieciešamas Facebook autorizācijai, video skatījumiem).

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu visām sīkdatnēm” vai veikt atsevišķu sīkdatņu izvēli, noklikšķinot uz pogas “Tikai analītiskajām sīkdatnēm” vai “Tikai sociālo mēdīju sīkdatnēm”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tikai nepieciešamās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Pirmdiena, 5. jūnijs
Šodien sveicam: Igors, Margots, Ingvars
Laika ziņas: Sigulda 0℃, Z vējš 0 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2020-09-21
Atklājot zelta rudeni Siguldā, norisināsies ģimeņu orientēšanās spēle “Zelta spieķis”

Lai Zelta rudens sezonas atklāšana norisinātos aktīvi, izzinot Siguldas un tās simbolu vēsturi, 26. septembrī plkst. 13.00 Svētku laukumā tiks dots starts tematiskai orientēšanās spēlei “Zelta spieķis”. Spēlē aicinātas piedalīties ģimenes, lai kopīgi ar kontrolpunktu kartes palīdzību pilsētas centrā atrastu dažādus objektus un vietas, kā arī uzzinātu interesantus un aizraujošus faktus. Dalība sacensībās bez laika un vecuma ierobežojuma – galvenais, lai izbaudītu ģimenes kopā būšanu un sportisko garu.

Sacensības notiks konkrētā distancē, taču, lai pārsteigtu orientēšanās dalībniekus, maršruts būs zināms, saņemot karti ar atzīmētām kontrolpunktu atrašanās vietām Siguldas centrā. Pilsētas viesiem tā būs arī iespēja iepazīties ar Siguldas populārākajiem apskates objektiem, savukārt novadniekus priecēs sacensību gars. Komandas uzdevums ir saplānot, kā maršrutu pārvarēt, lai ātrāk atrastu visus kontrolpunktus, tādēļ maršruta garums var būt dažāds. Vienā no kontrolpunktiem dalībniekus pārsteigs aizraujošs uzdevums.

Sacensību finišs plānots Siguldas pils kvartālā, kur plkst. 15.00 norisināsies ātrāko dalībnieku apbalvošana.

Dalība sacensībās bez laika un vecuma ierobežojuma.

 

Novada publiskajās aktivitātēs var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā “Pašvaldība” – “Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem “Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi