×

Lai šī tīmekļa vietne darbotos, mēs izmantojam tehniskās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu, papildus šajā vietnē, interneta vietnes apmeklējuma analīzei un lietošanas pieredzes uzlabošanai var tikt izmantotas statistikas sīkdatnes. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tehniskās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Vairāk informācijas
Piektdiena, 2. decembris
Šodien sveicam: Meta, Sniedze
Laika ziņas: Sigulda -3.9℃, A vējš 2.5 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2020-09-21
Atklājot zelta rudeni Siguldā, norisināsies ģimeņu orientēšanās spēle “Zelta spieķis”

Lai Zelta rudens sezonas atklāšana norisinātos aktīvi, izzinot Siguldas un tās simbolu vēsturi, 26. septembrī plkst. 13.00 Svētku laukumā tiks dots starts tematiskai orientēšanās spēlei “Zelta spieķis”. Spēlē aicinātas piedalīties ģimenes, lai kopīgi ar kontrolpunktu kartes palīdzību pilsētas centrā atrastu dažādus objektus un vietas, kā arī uzzinātu interesantus un aizraujošus faktus. Dalība sacensībās bez laika un vecuma ierobežojuma – galvenais, lai izbaudītu ģimenes kopā būšanu un sportisko garu.

Sacensības notiks konkrētā distancē, taču, lai pārsteigtu orientēšanās dalībniekus, maršruts būs zināms, saņemot karti ar atzīmētām kontrolpunktu atrašanās vietām Siguldas centrā. Pilsētas viesiem tā būs arī iespēja iepazīties ar Siguldas populārākajiem apskates objektiem, savukārt novadniekus priecēs sacensību gars. Komandas uzdevums ir saplānot, kā maršrutu pārvarēt, lai ātrāk atrastu visus kontrolpunktus, tādēļ maršruta garums var būt dažāds. Vienā no kontrolpunktiem dalībniekus pārsteigs aizraujošs uzdevums.

Sacensību finišs plānots Siguldas pils kvartālā, kur plkst. 15.00 norisināsies ātrāko dalībnieku apbalvošana.

Dalība sacensībās bez laika un vecuma ierobežojuma.

 

Novada publiskajās aktivitātēs var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā “Pašvaldība” – “Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem “Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi