×

Lai šī tīmekļa vietne darbotos, mēs izmantojam tehniskās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu, papildus šajā vietnē, interneta vietnes apmeklējuma analīzei un lietošanas pieredzes uzlabošanai var tikt izmantotas statistikas sīkdatnes. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tehniskās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Vairāk informācijas
Trešdiena, 1. februāris
Šodien sveicam: Brigita, Indra, Indars, Indris
Laika ziņas: Sigulda -0.2℃, D vējš 4.8 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2020-09-30
Allažu pamatskolā sāk realizēt jauniešu iniciatīvu projektu “Esi tagad”

Biedrība “Siguldas Alternatīvā izglītība” sadarbībā ar Eiropas Sociālā fonda projektu “Pumpurs”, Siguldas novada pašvaldību un Allažu pamatskolu realizē projektu “Esi tagad”. Projekta ietvaros divdesmit skolēniem mācību gada laikā ir iespēja apmeklēt iekšējās izaugsmes individuālas un grupas nodarbības, kuru mērķis ir vērsts uz pusaudžu sociālo prasmju attīstību, pozitīva pašvērtējuma un iekšējās izaugsmes veicināšanu un emocionālās inteliģences prasmju paaugstināšanu, kā arī doties ekskursijā, apmeklējot mūsdienu mākslas izstādes un citus kultūras pasākumus. Nodarbības vada mākslas terapeite un dzīvotprasmes trenere Vita Beinerte.

Plānots, ka izaugsmes nodarbību laikā pusaudži caur neformālās izglītības metodēm un uz mākslu balstītām aktivitātēm paaugstinās savas sociālās prasmes un piedzīvos pozitīvu vērtējumu grupas ietvaros, kas veicinās iekšējo izaugsmi un pozitīva, adekvāta pašvērtējuma veidošanos un tādejādi pozitīvi iedarbojoties uz pusaudžu aktīvu, apzinātu līdzdalību ikdienas dzīvē izglītības iestādē, ģimenē un ārpus tās.

Jaunatnes iniciatīvas projektu “Esi tagad” pilnībā finansē Eiropas Sociālā fonda projekta ietvaros Nr. 8.3.4.0/16/I/001 “Atbalsts priekšlaicīgas mācību pārtraukšanas samazināšanai “(PuMPuRS)”.

Informāciju sagatavoja:
nodarbību vadītāja
Vita Beinerte


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi