×

Lai šī tīmekļa vietne darbotos, mēs izmantojam tehniskās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu, papildus šajā vietnē, interneta vietnes apmeklējuma analīzei un lietošanas pieredzes uzlabošanai var tikt izmantotas statistikas sīkdatnes. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tehniskās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Vairāk informācijas
Trešdiena, 6. jūlijs
Šodien sveicam: Anrijs, Arkādijs
Laika ziņas: Sigulda +12.2℃, DR vējš 2.4 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2020-10-05
Aizvadītas orientēšanās sacensības “Siguldas rudens”

Oktobra sākumā Krimuldas muižas apkārtnē norisinājās trīspadsmitais Latvijas orientēšanās kausa posms “Siguldas rudens”, kas sezonas kalendārā ir vienīgās sacensības ar kopējo startu vidējā distancē. Elites grupās uzvaras izcīnīja Līga Valdmane (ZVOC-VBSS) un Ilgvars Caune (Azimuts OK-Sm BJSS). Sacensībās visās vecuma grupās kopumā piedalījās vairāk nekā 550 dalībnieki.

Sacensības norisinājās atjaunotā kartē, kur “Siguldas rudens” iepriekšējo reizi bija norisinājies tieši pirms 30 gadiem. Apvidum raksturīgas gravu sistēmas ar stāvām nogāzēm, strautiņiem un purviem.

Dāmu elitē uz starta stājās piecas sportistes, kuru vidū pārliecinoši ātrākā bija L. Valdmane. Viņa finišu sasniedza sešas minūtes ātrāk kā otrās vietas ieguvēja Vilma Alberinga (Burkānciems & Co VSK). Trešajā vietā finišēja Laura Vīķe (Kāpa OK), uzvarētājai piekāpjoties par astoņām minūtēm.

Vīru konkurencē cīņa par uzvaru bija daudz spraigāka un izšķīrās tikai pašās distances beigās. I. Caunem konkurenci lielāko distances daļu sastādīja Jānis Tamužs (Ozons) un Valters Reneslācis (OK Ogre). J. Tamužs finišu sasniedza 45 sekundes aiz uzvarētāja, bet V. Reneslācis bija vairāk nekā divas minūtes lēnāks.

Uzvarētāji saņēma īpašas “Siguldas rudens” medaļas ar “orientēšanās velnu”, kura zīmējuma autors ir Siguldas novadnieks, mākslinieks Voldemārs Gudovskis. Medaļas izgatavotas no Siguldas gravās auguša ozola, un apdruka veikta “Siguldas Dizainā”. Visi sacensību rezultāti aplūkojami šeit. Fotogalerija apskatāma šeit.

Nākamais Latvijas Orientēšanās čempionāta sacensību posms notiks 10. oktobrī Rēzeknes pusē, sportistiem sacenšoties nakts distancē.

Sacensības organizē Latvijas orientēšanās federācija, biedrība “A2”; sacensības tiek rīkotas ar Siguldas novada pašvaldības atbalstu.

Informāciju sagatavoja:
Latvijas Orientēšanās federācijas preses dienests


 

Novada publiskajās aktivitātēs var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā “Pašvaldība” – “Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem “Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Pasākumi