Šajā tīmekļa vietā tiek izmantotas sikdatnes. Tās ļauj jums ērti lietot vietni, bet mums analizēt apmeklējumu.
Piektdiena, 20. maijs
Šodien sveicam: Venta, Salvis, Selva
Laika ziņas: Sigulda +11.2℃, DA vējš 2.9 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2020-10-14
No 17. oktobra būs izmaiņas Siguldas Sporta centra darbībā

Ņemot vērā Ministru kabineta noteiktos ierobežojumus, Siguldas Sporta centrā no 17. oktobra līdz 6. novembrim būs vairākas izmaiņas.

► Tiks atceltas grupu nodarbības peldbaseinā. Siguldas Sporta centrs aicina peldbaseinu apmeklēt individuāli, lai turpinātu uzlabot peldēšanas prasmes, vai pieteikt individuālu peldētapmācību pie treneriem. Līdz piektdienai tiks publicēti pieejamie laiki individuālajām nodarbībām.
► Daļa no Vingruma un TRX zāles grupu nodarbībām notiks ārā pie stadiona svaigā gaisā, kur būs speciāli iekārtota vingrošanas zona. Nākot uz šīm nodarbībām, nebūs pieejamas koplietošanas ģērbtuves, tāpēc vēlams saģērbties atbilstoši laika apstākļiem. Piektdien tiks publicēts plānotais āra grupu nodarbību grafiks. Savukārt tiem, kuri nevēlēsies trenēties grupās un āra apstākļos, tiks piedāvāti brīvie treneru laiki individuālām nodarbībām iekštelpās – Vingruma zālē, TRX zālē un skrejceliņā.
► Visi Peldētapmācības skolas un grupu nodarbību abonementi līdz ierobežojumu atcelšanai tiks iesaldēti.
► Individuālie apmeklējumi Siguldas Sporta centrā gan peldbaseinā, gan Spēka zālē, gan sporta zālē, kā arī Ūdens atrakciju parkā notiks tāpat kā līdz šim, veicot iepriekšēju apmeklējuma rezervāciju, zvanot uz tālruņa numuru 25448860 vai rakstot uz e-pasta adresi ssc@siguldassports.lv.
► Ierodoties uz apmeklējumu Siguldas Sporta diagnostikā, mutes un deguna aizsegs ir obligāts.

Siguldas Sporta centrs rekomendē, uzturoties Siguldas Sporta centra klientu apkalpošanas zonā un 1. stāva vestibilā, lietot mutes un deguna aizsegus, kā arī dezinficēt rokas gan ienākot sporta centrā un gan pārvietojoties starp zonām, kā arī ievērot divu metru distanci visur, kur vien tas ir iespējams.

Līdz 16. oktobrim (ieskaitot) Siguldas Sporta centrs darbojas tāpat kā līdz šim, aicinot ikvienu apmeklētāju ievērot epidemioloģiskās drošības prasības.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi