Piektdiena, 4. decembris
Šodien sveicam: Baiba, Barbara, Barba
Laika ziņas: Sigulda -0.9℃, DA vējš 6.3 m/s
e-pakalpojumi
A- A A+


2020-11-12
Turpinās Teritorijas plānojuma grozījumu 3. redakcijas apspriešana

Siguldas novada pašvaldība informē, ka, ņemot vērā valstī izsludināto ārkārtējo situāciju, Siguldas novada Teritorijas plānojuma grozījumu 3. redakcijas publiskā apspriešana tiek pagarināta līdz 15. decembrim. Būvvaldes telpās, iepriekš piesakoties, ir iespēja saņemt informāciju un aplūkot Siguldas novada Teritorijas plānojuma grozījumu 3. redakcijas kartes un citus dokumentus.

Šādi dokumenti pieejami arī tīmekļa vietnē, lai samazinātu klātienes vizītes. Informācija pieejama valsts vienotajā ģeotelpiskās informācijas portālā www.geolatvija.lv.

Klātienes vizītes aicinām pieteikt, zvanot uz tālruņa numuru 29175351 vai rakstot uz e-pasta adresi zane.gatere@sigulda.lv. Savukārt rakstiskus priekšlikumus vai atsauksmes publiskās apspriešanas laikā var iesniegt:

  • elektroniski, izmantojot vietni www.geolatvija.lv – Teritorijas attīstības plānošana – Piedalīties apspriešanā;
  • elektroniski nosūtot uz e-pasta adresi pasts@sigulda.lv;
  • nosūtot pa pastu uz adresi Pils iela 16, Sigulda, Siguldas novads, LV-2150;
  • iesniedzot Siguldas novada pašvaldības Pakalpojumu centrā Raiņa ielā 3 darbdienās no plkst. 10.00 līdz 12.00, izņemot trešdienas, kad klātienes apkalpošana notiks no plkst. 8.30 līdz 15.00 vai citā laikā, iepriekš vienojoties.

 

Atgādinām, ka joprojām jāievēro piesardzības pasākumi un individuālā atbildība par savu veselību. Aicinām rūpēties par roku higiēnu un izmantot publiski pieejamos dezinfekcijas stendus, kā arī ievērot distanci un sanitāro protokolu, apmeklējot publiskas vietas un pasākumus.

Novada publiskajās aktivitātēs var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā “Pašvaldība” – “Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem “Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi