Piektdiena, 4. decembris
Šodien sveicam: Baiba, Barbara, Barba
Laika ziņas: Sigulda -1℃, DA vējš 6.3 m/s
e-pakalpojumi
A- A A+


2020-11-17
Uzsākta sejas masku izdalīšana mazaizsargātajām personu grupām

Valstī izsludinātās ārkārtējās situācijas laikā vīrusa Covid-19 infekcijas izplatības ierobežošanai Valsts aizsardzības militāro objektu un iepirkumu centrs (VAMOIC) veicis individuālo aizsardzības līdzekļu centralizētu iepirkumu, lai tos bez maksas piešķirtu trūcīgajiem un maznodrošinātajiem Latvijas iedzīvotājiem. Šodien, 17. novembrī, Siguldas novada pašvaldības Sociālais dienests ir saņēmis valsts centralizētajā iepirkumā iegādātās daudzreiz lietojamās sejas maskas, kas tiks izdalītas turpat 450 mazaizsargātām personām, kurām saskaņā ar normatīvajos aktos noteiktajiem kritērijiem un kārtību piešķirts trūcīgas personas vai maznodrošinātas personas statuss, kā arī personām, kuras ir tiesīgas saņemt naktspatversmes, patversmes vai aprūpes mājās pakalpojumus vai arī dienas aprūpes centra, dienas centra vai krīzes centra pakalpojumus.

Siguldas novada pašvaldības Sociālais dienests norāda, ka tie novadnieki, kuri ietilpst šajās grupās, mutes un deguna aizsegus var saņemt Sociālajā dienestā Zinātnes ielā 7 vai reizē ar citu pakalpojumu saņemšanu, piemēram, saņemot Eiropas Sociālā fonda pārtikas vai higiēnas preču pakas. Iedzīvotājiem, kas saņem aprūpes mājas vai dienas centra sociālos pakalpojumus, tās nogādās konkrēto pakalpojumu sniedzēji.

Valdība noteikusi, ka novembrī tiek izsniegta viena daudzreiz lietojamā sejas maska katrai mazaizsargātajai personai, otras maskas izdale tiks veikta šā gada decembrī.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi