Piektdiena, 4. decembris
Šodien sveicam: Baiba, Barbara, Barba
Laika ziņas: Sigulda -1℃, DA vējš 6.3 m/s
e-pakalpojumi
A- A A+


2020-11-17
Siguldas Valsts ģimnāzijā pirmssvētku dienā bauda tiešsaistes koncertu

Tuvojoties Latvijas 102. gadadienai, 17. novembrī Siguldas Valsts ģimnāzijā norisinājās tiešsaistes koncerts “Ir vērts”, kurā piedalījās aktrise Anita Grūbe, soprāns Inguna Kalniņa un pianists Māris Lasmanis. Programmā izskanēja patriotiska latviešu autoru dzeja un mūzika, piemēram, Ulda Stabulnieka un Māras Zālītes “Nāk rudens apgleznot Latviju”, Raimonda Paula un Alfrēda Krūkļa “Kāpēc man dziedāt svešu dziesmu”, Raimonda Tigula “Dod Dieviņi dodamo” un citi daiļdarbi. Jaunieši, klausoties programmu, pārdomāja notikumus Latvijas vēsturē, rosināja savu pilsoniskuma apziņu un patriotiskās jūtas. Aktualizēja latviešu autoru dzeju un dziesmas, kas veltītas Latvijas vērtībām. Guva pozitīvu, emocionālu pārdzīvojumu un valsts svētku sajūtu.

Pateicoties Siguldas Valsts ģimnāzijas profesionālajam tehniskajam nodrošinājumam, koncerts tika filmēts skolas telpās un ar platformas YouTube starpniecību translēts skolēniem. Koncerta tiešraidi nodrošināja direktora vietnieks informācijas un komunikācijas tehnoloģiju jomā Kārlis Tiltiņš un datorsistēmu administrators Toms Dzērve.

Pirms koncerta tiešraides skolēni tikās tiešsaistes stundā ar savu audzinātāju, izteica viens otram laba vēlējumus un uzmundrinošus vārdus, bija saposušies svētku tērpos.

Svētku koncerts norisinājās projektā “Latvijas skolas soma”.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi