Šajā tīmekļa vietā tiek izmantotas sikdatnes. Tās ļauj jums ērti lietot vietni, bet mums analizēt apmeklējumu.
Ceturtdiena, 26. maijs
Šodien sveicam: Edvards, Edvarts, Eduards, Varis
Laika ziņas: Sigulda +13℃, R vējš 4.9 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2020-12-03
Bezmaksas sporta nodarbības decembrī projektā “Esi vesels Siguldas novadā”

Rūpējoties par Siguldas novada iedzīvotāju veselību, Siguldas novadā turpinās bezmaksas nodarbības projekta “Esi vesels Siguldas novadā” ietvaros. Decembrī notiks skriešanas un fizisko aktivitāšu nodarbības, kā arī nūjošanas nodarbības Siguldā, Jūdažos, Allažu un Mores pagastā. Ņemot vērā valdībā noteiktos stingros drošības pasākumus, grupu nodarbības notiks tikai ārā, svaigā gaisā, vienlaicīgi piedaloties ne vairāk kā 10 personām. Uz nodarbībām aicinām ģērbties atbilstoši laika apstākļiem. Lai apmeklētu nodarbības, ir jāveic obligāta iepriekšēja pieteikšanās, zvanot uz tālruņa numuru 25448860.

 

Novada iedzīvotājiem ārtelpā norisināsies šādas bezmaksas nodarbības:

  • skriešanas nodarbība – 5. un 12. decembrī plkst. 10.00 pie Siguldas Sporta centra kopā ar treneri Kasparu Kārkliņu;
  • fizisko aktivitāšu nodarbība – 5. un 19. decembrī plkst. 8.30 pie Allažu Sporta centra, plkst. 10.00 pie Jūdažu Sabiedriskā centra, plkst. 11.30 pie Mores pagasta Tautas nama;
  • nūjošanas nodarbības – 5. un 19. decembrī plkst. 8.30 pie Allažu Sporta centra, plkst. 10.00 pie Jūdažu Sabiedriskā centra, plkst. 11.30 pie Mores pagasta Tautas nama kopā ar treneri Faniju Šitcu.

Līdz ar sniega sezonas sākšanos būs iespēja apmeklēt arī bezmaksas distanču slēpošanas nodarbības Fischer Slēpošanas centrā. Aicinām sekot līdzi aktuālajai informācijai!

Siguldas Sporta skolā 11. decembrī no plkst. 10.00 līdz 11.30 notiks attālinātas lekcijas “Psihosomatiskā veselība krīzes apstākļos”.

Nodarbības notiek Eiropas Sociālā fonda projekta Nr. 9.2.4.2/16/I/018 “Esi vesels Siguldas novadā!”. Kopējais projekta finansējums periodam no 2017.–2023. gadam ir 335 994 eiro, tai skaitā Eiropas Sociālā fonda finansējums 285 594,90 eiro un valsts budžeta finansējums 50 399,10 eiro. Projekta īstenošanas laikā, periodā no 2020. līdz 2023. gadam, kopumā plānots organizēt 2380 dažādas aktivitātes – nodarbības, lekcijas, pasākumus un nometnes, kuru finansējums plānots 135 862 eiro.


Novada publiskajās aktivitātēs var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā “Pašvaldība” – “Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem “Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi