×

Lai šī tīmekļa vietne darbotos, mēs izmantojam tehniskās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu, papildus šajā vietnē, interneta vietnes apmeklējuma analīzei un lietošanas pieredzes uzlabošanai var tikt izmantotas statistikas sīkdatnes. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tehniskās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Vairāk informācijas
Trešdiena, 10. augusts
Šodien sveicam: Brencis, Audris, Inuta
Laika ziņas: Sigulda +13.4℃, Z vējš 1.3 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2021-01-07
9. janvārī notiks bezmaksas nūjošanas un distanču slēpošanas nodarbības

Sestdien, 9. janvārī, novada iedzīvotājiem ir iespēja piedalīties bezmakasas nūjošanas nodarbībās, kas notiks Allažos, Jūdažos un Morē. Savukārt Fischer Slēpošanas trasē norisināsies bezmaksas distanču slēpošanas nodarbība. Ņemot vērā valstī esošo ārkārtējo situāciju, grupu nodarbības drīkst notikt tikai ārā, svaigā gaisā, vienlaicīgi piedaloties ne vairāk kā 10 personām; uz nodarbībām nepieciešama iepriekšēja pieteikšanās.

Uz nūjošanas nodarbībām obligāti jāpiesakās, zvanot uz tālruņa numuru 25448860. Nūjošanas nodarbības ar veselības vingrošanas elementiem vadīs trenere Fanija Šitca. Dalībnieki aicināti uz nodarbībām ģērbties atbilstoši laika apstākļiem un līdzi ņemt savas nūjas. Nepieciešamības gadījumā nūjas tiks izsniegtas. Nodarbības norisināsies:

  • plkst. 8. 30 pie Allažu Sporta centra;
  • plkst. 10.00 pie Jūdažu Sabiedriskā centra;
  • plkst. 11.30 pie Mores pagasta Tautas nama.

Distanču slēpošanas nodarbība norisināsies plkst. 10.00 Fischer Slēpošanas trasē; dalībnieku skaits 9. janvāra nodarbībā ir jau nokomplektēts un pieteikties vairs nav iespējams! Nodarbību vadīs sertificēti treneri: Laura Lapiņa, Raivis Zīmelis un Kaspars Kārkliņš. Nodarbības ilgums ir viena stunda. Siguldas novada izglītības iestāžu audzēkņiem inventārs ir pieejams bezmaksas, pieaugušajiem, kuriem nav savs inventārs, ir iespēja iznomāt profesionālu Fischer Sports Latvia inventāru.

Bezmaksas nūjošanas un distanču slēpošanas nodarbības tiek finansētas Eiropas Sociālā fonda projektā Nr.9.2.4.2/16/I/018 “Esi vesels Siguldas novadā!” Aktuālā informācija par turpmāko bezmaksas nūjošanas nodarbību grafiku aplūkojama šeit, savukārt bezmaksas distanču slēpošanas nodarbību grafiku var apskatīt šeit.


Novada publiskajās aktivitātēs var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā “Pašvaldība” – “Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem “Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi