×

Lai šī tīmekļa vietne darbotos, mēs izmantojam tehniskās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu, papildus šajā vietnē, interneta vietnes apmeklējuma analīzei un lietošanas pieredzes uzlabošanai var tikt izmantotas statistikas sīkdatnes. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tehniskās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Vairāk informācijas
Trešdiena, 10. augusts
Šodien sveicam: Brencis, Audris, Inuta
Laika ziņas: Sigulda +13.4℃, Z vējš 1.3 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2021-02-24
Siguldas Sporta skolā turpinās mācību treniņu darbs

Siguldas Sporta skolas audzēkņi turpina intensīvu darbu arī šajos apstākļos, darbs notiek atbilstoši epidemioloģiskās drošības noteikumiem. Šogad par skaisto, bagātīgo ziemu un labi sakopto un uzturēto infrastruktūru novada sporta bāzēs īpaši priecājās distanču slēpošanas, orientēšanās sporta un kalnu slēpošanas nodaļu audzēkņi, kuriem notiek gan jaudīgs treniņu, gan kontrolnormatīvu, gan kontroltreniņu process.

Pamatojoties uz 2020. gada 6. novembra Ministru kabineta rīkojumu Nr. 655, Latvijas izlases kandidātiem, kuri gatavojas augsta līmeņa sacensībām, ir iespēja trenēties sporta bāzēs arī iekštelpās un startēt kontroltreniņos. Arī Siguldas Sporta skolas audzēkņu vidū ir Latvijas izlašu kandidāti. Distanču slēpošanas nodaļā – Kristīne Brunere, Rainers Paeglis, Sandijs Suhānovs; orientēšanās sportā – Anete Actiņa, Eva Grauda, Adele Balanasa, Annija Ošāne, Mārtiņš Mežsargs, Ričards Girgensons, Matīss Martinsons; badmintonisti – Anna Kupča, Dāvis Strazdiņš, Arta Priedniece, Alens Zandovskis, Madara Marcinkēviča, Anete Priedniece, Ričards Līdaka; vieglatlēti – Dārta Auziņa, Kristīne Urtāne, Renārs Jumiķis, Artis Podziņš; kalnu slēpotāji – Samanta Līcīte, Diāna Daukšte, Aksels Vītums, Patrīcija Ansonska, Paula Putniņa, Frīda Saļņikova, Katrīna Bergmane, Emīls Indriksons, Lukass Pušņins, Adrianna Girgensone, Marianna Nevlere, Estere Pole, Artemijs Trelanovs, Rūdolfs Beķeris, Pauls Pēteris Prancāns, Sofija Fedorova, Arno Pušņins, Valters Bērziņš.

Latvijas izlases kandidāti – distanču slēpotāji un orientieristi – ir piedalījušies kontroltreniņos arī Madonā, Ļaudonā un Daugavpilī, kur savus spēkus varēja salīdzināt ar citiem Latvijas labākajiem sportistiem. Kalnu slēpotājiem kopā ar Latvijas izlases treneriem ir iespēja veikt nobraucienus ar laika kontroli Siguldas Pilsētas trasē.

Pārējo nodaļu audzēkņi trenējās stadionos, Fischer Slēpošanas centrā un dabā, kur veic individuāli treneru un fizioterapeita dotos uzdevumus.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi