Šajā tīmekļa vietā tiek izmantotas sikdatnes. Tās ļauj jums ērti lietot vietni, bet mums analizēt apmeklējumu.
Pirmdiena, 29. novembris
Šodien sveicam: Ignats, Virgīnija
Laika ziņas: Sigulda -3.4℃, Z vējš 6 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2021-02-26
Velosipēda vadītāja apliecības saņem vēl 21 skolēns

Pilnveidojot jaunāko satiksmes dalībnieku zināšanas un izpratni par ceļu satiksmes noteikumiem, noslēdzies Pašvaldības policijas rīkotais velosipēdu vadītāju apmācību kurss Siguldas pilsētas vidusskolas 4.b klases skolēniem. Šodien, 26. februārī, Ceļu satiksmes drošības direkcijas (CSDD) izdotās velosipēda vadītāja apliecības saņēmis vēl 21 jaunais riteņbraucējs.

Ņemot vērā valstī noteiktās epidemioloģiskās drošības prasības un to, ka februāra sākumā mācības 4. klašu skolēniem norisinājās attālināti, arī Pašvaldības policija nodarbības organizēja tiešsaistē. Četru mācību stundu laikā Pašvaldības policijas inspektori bērniem izskaidroja ceļu satiksmes noteikumos lietotos terminus, prasības velosipēda vadītājam, drošību ceļu satiksmē, ceļa zīmes un to nozīmi, kā arī krustojumu veidus un to pareizus šķērsošanas veidus. Pēc apmācībām sadarbībā ar VAS “Ceļu satiksmes drošības direkcija” Pašvaldības policija organizēja un pieņēma eksāmenu velosipēda vadītāja apliecības iegūšanai. Eksāmenā skolēniem bija jāatbild uz 10 teorētiskajiem jautājumiem, un tajā nedrīkstēja pieļaut vairāk par divām kļūdām.

Pašvaldības policija par sadarbību pateicas Siguldas pilsētas vidusskolas vadībai un 4.b klases skolotājai Ingai Indriksonei.

Velo apmācības Siguldas novada skolās šajā mācību gadā tiks turpinātas. Plānots, ka martā apmācībās piedalīsies Laurenču sākumskolas 4. klašu skolēni, bet aprīlī mācības turpināsies pārējās novada skolās.

Savukārt jūnijā tiks organizētas velo apmācības, kurās varēs piedalīties ikviens skolēns no 10 gadu vecuma, kas vēl nav ieguvis velosipēda vadītāja apliecību, taču to vēlēsies izdarīt. Aicinām sekot līdzi informācijai par pieteikšanos apmācībām!


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi

       Novembris 2021