×

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas statistikas un sociālo mediju sīkdatnes:
- Statistikas sīkdatnes (nepieciešamas, lai uzlabotu vietnes darbību un lietošanas pieredzi);
- Sociālo mediju sīkdatnes (nepieciešamas Facebook autorizācijai, video skatījumiem).

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu visām sīkdatnēm” vai veikt atsevišķu sīkdatņu izvēli, noklikšķinot uz pogas “Tikai analītiskajām sīkdatnēm” vai “Tikai sociālo mēdīju sīkdatnēm”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tikai nepieciešamās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Ceturtdiena, 21. septembris
Šodien sveicam: Modris, Matīss, Mariss
Laika ziņas: Sigulda 0℃, Z vējš 0 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2021-02-26
Velosipēda vadītāja apliecības saņem vēl 21 skolēns

Pilnveidojot jaunāko satiksmes dalībnieku zināšanas un izpratni par ceļu satiksmes noteikumiem, noslēdzies Pašvaldības policijas rīkotais velosipēdu vadītāju apmācību kurss Siguldas pilsētas vidusskolas 4.b klases skolēniem. Šodien, 26. februārī, Ceļu satiksmes drošības direkcijas (CSDD) izdotās velosipēda vadītāja apliecības saņēmis vēl 21 jaunais riteņbraucējs.

Ņemot vērā valstī noteiktās epidemioloģiskās drošības prasības un to, ka februāra sākumā mācības 4. klašu skolēniem norisinājās attālināti, arī Pašvaldības policija nodarbības organizēja tiešsaistē. Četru mācību stundu laikā Pašvaldības policijas inspektori bērniem izskaidroja ceļu satiksmes noteikumos lietotos terminus, prasības velosipēda vadītājam, drošību ceļu satiksmē, ceļa zīmes un to nozīmi, kā arī krustojumu veidus un to pareizus šķērsošanas veidus. Pēc apmācībām sadarbībā ar VAS “Ceļu satiksmes drošības direkcija” Pašvaldības policija organizēja un pieņēma eksāmenu velosipēda vadītāja apliecības iegūšanai. Eksāmenā skolēniem bija jāatbild uz 10 teorētiskajiem jautājumiem, un tajā nedrīkstēja pieļaut vairāk par divām kļūdām.

Pašvaldības policija par sadarbību pateicas Siguldas pilsētas vidusskolas vadībai un 4.b klases skolotājai Ingai Indriksonei.

Velo apmācības Siguldas novada skolās šajā mācību gadā tiks turpinātas. Plānots, ka martā apmācībās piedalīsies Laurenču sākumskolas 4. klašu skolēni, bet aprīlī mācības turpināsies pārējās novada skolās.

Savukārt jūnijā tiks organizētas velo apmācības, kurās varēs piedalīties ikviens skolēns no 10 gadu vecuma, kas vēl nav ieguvis velosipēda vadītāja apliecību, taču to vēlēsies izdarīt. Aicinām sekot līdzi informācijai par pieteikšanos apmācībām!


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi