×

Lai šī tīmekļa vietne darbotos, mēs izmantojam tehniskās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu, papildus šajā vietnē, interneta vietnes apmeklējuma analīzei un lietošanas pieredzes uzlabošanai var tikt izmantotas statistikas sīkdatnes. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tehniskās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Vairāk informācijas
Trešdiena, 10. augusts
Šodien sveicam: Brencis, Audris, Inuta
Laika ziņas: Sigulda +13.4℃, Z vējš 1.3 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2021-03-04
6. martā aicina uz bezmaksas nūjošanas nodarbībām Allažos, Jūdažos, Morē

Sestdien, 6. martā, novada iedzīvotāji aicināti piedalīties bezmaksas nūjošanas nodarbībās, kas tiek organizētas Eiropas Sociālā fonda projekta “Esi vesels Siguldas novadā!” ietvaros. Nūjošanas nodarbība plkst. 8.30 notiks pie Allažu Sporta centra, plkst. 10.00 pie Jūdažu Sabiedriskā centra un plkst. 11.30 pie Mores pagasta Tautas nama.

Ņemot vērā valstī izsludināto ārkārtējo situāciju, āra grupu nodarbībās drīkst piedalīties līdz 10 dalībniekiem un ir nepieciešama iepriekšējā pieteikšanās. Lai pieteiktos uz nūjošanas nodarbību, ir jāzvana uz tālruņa numuru 25448860 vai jāraksta uz e-pasta adresi ssc@Siguldassports.lv.

Nodarbības vadīs trenere Fanija Šitca. Nodarbību dalībnieki aicināti līdzi ņemt savu inventāru, taču nepieciešamības gadījumā nūjas tiks piešķirtas ikvienam sportot gribētājam. Uz nodarbībām aicinām ģērbties atbilstoši laika apstākļiem.

Nākamās bezmaksas nūjošanas nodarbības Allažos, Jūdažos un Morē notiks 20. martā šādos pašos laikos.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi