Šajā tīmekļa vietā tiek izmantotas sikdatnes. Tās ļauj jums ērti lietot vietni, bet mums analizēt apmeklējumu.
Svētdiena, 29. maijs
Šodien sveicam: Maksis, Maksims, Raivis, Raivo
Laika ziņas: Sigulda +7.2℃, DR vējš 2.1 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2021-03-05
Jauniešus aicina piedalīties aktīva dzīvesveida izaicinājumā

Lai stiprinātu Latvijas pusaudžu un jauniešu mentālo veselību, kā arī iesaistītu aktīva dzīves veida aktivitātēs tos, kuri līdz šim nebija šo procesu tik ļoti izbaudījuši un darījuši to ar prieku, jauniešu ielu sporta kustība “Ghetto Games” aicina jauniešus piedalīties aktīva dzīvesveida projektā “ForFun”. Projekts ietver kopumā četras dažādas fiziskās aktivitātes – skriešanu, iešanu, velobraukšanu un fitnesu.

Pirmajā posmā, kas norisinās līdz 31. martam, dalībnieku galvenais uzdevums ir sev ērtā vietā un laikā, skrienot, ejot vai braucot ar velosipēdu, veikt pēc iespējas garāku distanci. Lai pieteiktos dalībai, nepieciešams izveidot profilu tīmekļa vietnē distantrace.com un to savienot ar sporta aplikāciju, kura tiek izmantota fizisko aktivitāšu veikšanai. Vietnē distantrace.com nepieciešams pieteikties izaicinājumam #runforfun. Pēc konkrētās aktivitātes veikšanas iegūtais rezultāts automātiski parādīsies izveidotajā profilā.

Dalība projektā – bez maksas. Ikvienam būs iespēja cīnīties par iekļūšanu TOP10 un balvām no “Ghetto Games”.

Kopumā projekts norisināsies deviņu mēnešu garumā, un tas noslēgsies 21. novembrī. Šajā laikā gaidāmi dažādi aktīvi izaicinājumi un sacensības, taču galvenais dalībnieku mērķis – sakrāt pēc iespējas lielāku kilometru skaitu – paliek nemainīgs visa projekta garumā. Papildu informācija, sazinoties ar “Ghetto Games” projektu direktoru Antonu Semeņaku, rakstot uz e-pasta adresi semenaks@gmail.com vai zvanot uz tālruņa numuru 25233156.

 


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Pasākumi