×

Lai šī tīmekļa vietne darbotos, mēs izmantojam tehniskās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu, papildus šajā vietnē, interneta vietnes apmeklējuma analīzei un lietošanas pieredzes uzlabošanai var tikt izmantotas statistikas sīkdatnes. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tehniskās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Vairāk informācijas
Pirmdiena, 30. janvāris
Šodien sveicam: Tīna, Valentīna, Pārsla
Laika ziņas: Sigulda +2.1℃, DR vējš 5.7 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2021-03-25
Siguldas pilsētas vidusskolai atkārtoti piešķir “eTwinning Skola” statusu

Siguldas pilsētas vidusskola ir viena no 22 izglītības iestādēm Latvijā, kurai uz turpmākajiem diviem gadiem piešķirts Eiropas līmeņa “eTwinning Skola” statuss, kas apliecina skolas ieguldījumu ne tikai projektu īstenošanā un pedagogu profesionālajā pilnveidē, bet arī digitālo prasmju un eDrošības attīstīšanā.

Siguldas pilsētas vidusskola ir viena no aktīvākajām eTwinning skolām Latvijā, kurā darbojas vairāki aktīvi skolotāji: Ināra Vimba, Ieva Gaile, Indra Blaua, Vineta Tetere, Laine Zandovska, Ineta Bērziņa, Andris Jenerts, Edgars Bajaruns. Ināra Vimba aktīvi darbojas kā eTwinning vēstnieks, viņas skolēni angļu valodas stundās organizē videokonferences, kurās kopā ar skolēniem no citām valstīm angliski diskutē par globālām problēmām. Skolas īstenotie projekti vairākus gadus pēc kārtas iekļuvuši konkursa “Nacionālā balva” finālā.

eTwinning ir Eiropas Savienības programmas izglītības, apmācības, jaunatnes un sporta jomas “Erasmus+” aktivitāte. Novērtējot iestāžu aktīvu iesaistīšanos sadarbības projektu īstenošanā un pedagogu profesionālās pilnveides pasākumu veicināšanā, šogad “eTwinning Skola” statuss piešķirts kopumā 2935 izglītības iestādēm visā Eiropā. Plašāka informācija apskatāma šeit.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi