×

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas statistikas un sociālo mediju sīkdatnes:
- Statistikas sīkdatnes (nepieciešamas, lai uzlabotu vietnes darbību un lietošanas pieredzi);
- Sociālo mediju sīkdatnes (nepieciešamas Facebook autorizācijai, video skatījumiem).

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu visām sīkdatnēm” vai veikt atsevišķu sīkdatņu izvēli, noklikšķinot uz pogas “Tikai analītiskajām sīkdatnēm” vai “Tikai sociālo mēdīju sīkdatnēm”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tikai nepieciešamās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Sestdiena, 2. marts
Šodien sveicam: Lavīze, Luīze, Laila
Laika ziņas: Sigulda 0℃, Z vējš 0 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2021-03-25
Siguldas pilsētas vidusskolai atkārtoti piešķir “eTwinning Skola” statusu

Siguldas pilsētas vidusskola ir viena no 22 izglītības iestādēm Latvijā, kurai uz turpmākajiem diviem gadiem piešķirts Eiropas līmeņa “eTwinning Skola” statuss, kas apliecina skolas ieguldījumu ne tikai projektu īstenošanā un pedagogu profesionālajā pilnveidē, bet arī digitālo prasmju un eDrošības attīstīšanā.

Siguldas pilsētas vidusskola ir viena no aktīvākajām eTwinning skolām Latvijā, kurā darbojas vairāki aktīvi skolotāji: Ināra Vimba, Ieva Gaile, Indra Blaua, Vineta Tetere, Laine Zandovska, Ineta Bērziņa, Andris Jenerts, Edgars Bajaruns. Ināra Vimba aktīvi darbojas kā eTwinning vēstnieks, viņas skolēni angļu valodas stundās organizē videokonferences, kurās kopā ar skolēniem no citām valstīm angliski diskutē par globālām problēmām. Skolas īstenotie projekti vairākus gadus pēc kārtas iekļuvuši konkursa “Nacionālā balva” finālā.

eTwinning ir Eiropas Savienības programmas izglītības, apmācības, jaunatnes un sporta jomas “Erasmus+” aktivitāte. Novērtējot iestāžu aktīvu iesaistīšanos sadarbības projektu īstenošanā un pedagogu profesionālās pilnveides pasākumu veicināšanā, šogad “eTwinning Skola” statuss piešķirts kopumā 2935 izglītības iestādēm visā Eiropā. Plašāka informācija apskatāma šeit.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi