Šajā tīmekļa vietā tiek izmantotas sikdatnes. Tās ļauj jums ērti lietot vietni, bet mums analizēt apmeklējumu.
Svētdiena, 17. oktobris
Šodien sveicam: Gaits, Karīna, Gaitis
Laika ziņas: Sigulda +7.4℃, R vējš 4.7 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2021-04-20
Piedalies skriešanas aktivitātē apvienojumā ar atkritumu savākšanu!

24. aprīlī visā Latvijā norisināsies Lielās talkas aktivitātes. Apvienojot apkārtnes sakopšanu un sportiskas aktivitātes, Siguldas Sporta centrs, Fischer Slēpošanas centrs un Siguldas Pilsētas trase aicina novada iedzīvotājus piedalīties plogingā un kopīgiem spēkiem sakopt daļu meža takas, pa kurām ikdienā ejam, skrienam vai nūjojam. Plogings ir videi draudzīgs sporta veids, kas apvieno lēno treniņa skriešanu un atkritumu savākšanu, padarot apkārtējo vidi tīru un sakoptu.

Interesentiem ir iespējas pieteikties divām skriešanas treniņgrupām, kas dosies divos dažādos maršrutos. Maršruti ir izstrādāti sadarbībā ar Dabas aizsardzības pārvaldi, kas iepriekš norādījusi vietas, kur nepieciešama sakopšana. Lai ievērotu sociālo distancēšanos, vietu skaits grupās ir ierobežots. Pieteikties skriešanai iespējams, zvanot uz tālruņa numuru 25448860. Katra maršruta satikšanās vietā tiks izdalīti bezmaksas atkritumu maisi, kuri pēc tam tiks arī savākti un nodoti šķirošanai.

Viena ploginga grupa Siguldas Sporta centra direktora Jura Dzeņa vadībā tiksies plkst. 12.00 Siguldas Pilsētas trases stāvlaukumā (koordinātas 57°09'33.0"N 24°50'17.6"E) un izskries maršrutus Nr. 1 un Nr. 2. Šai ploginga grupai būs iespēja izskriet aptuveni 10 km garu maršrutu (200 augstuma metri) vai turpināt plogingu aptuveni 20 km garumā (450 augstuma metri).

Otra ploginga grupa trenera Kaspara Kārkliņa vadībā tiksies plkst. 10.00 stāvvietā pie Gaujas, kur sākas trepes uz Dainu kalnu (koordinātas 57°10'52.4"N 24°51'14.2"E) un izskries maršrutu Nr. 3 ar kopējo garumu aptuveni 7,5 km.

Abās grupās vidējais skriešanas temps 6–7 min/km.

Ploginga aktivitātes tiek organizētas sadarbībā ar Siguldas novada pašvaldības Sporta pārvaldi.

 

Atgādinām, ka joprojām jāievēro piesardzības pasākumi un individuālā atbildība par savu veselību. Aicinām rūpēties par roku higiēnu un izmantot publiski pieejamos dezinfekcijas stendus, kā arī ievērot distanci un sanitāro protokolu, apmeklējot publiskas vietas un pasākumus.

Novada publiskajās aktivitātēs var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā “Pašvaldība” – “Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem “Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi