Šajā tīmekļa vietā tiek izmantotas sikdatnes. Tās ļauj jums ērti lietot vietni, bet mums analizēt apmeklējumu.
Ceturtdiena, 26. maijs
Šodien sveicam: Edvards, Edvarts, Eduards, Varis
Laika ziņas: Sigulda +15.9℃, R vējš 4.6 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2021-04-21
No pirmdienas, 26. aprīļa, tiks atvērta Fischer Slēpošanas centra servisa ēka

No 26. aprīļa Fischer Slēpošanas centrā tiks atvērta servisa ēka. Tā būs atvērta darbdienās no plkst. 14.00 līdz 20.00. Sestdienās no plkst. 10.00 līdz 18.00, savukārt svētdienās servisa ēka būs slēgta.

Fischer Slēpošanas centra apmeklētājiem būs pieejama rollerslēpju un skrituļslidu inventāra noma gan bērniem, gan pieaugušajiem. Cenrādis pieejams šeit. Sadarbībā ar “Fischer Sports Latvia” apmeklētājiem būs iespēja iegādāties arī savas rollerslēpes. Pasūtījumu būs iespējams veikt servisa ēkā, izskatot “Fischer Sports” preču katalogu. Būs iespēja iegadāties arī vasaras sporta preces.

Tāpat 5. maijā tiks uzsāktas bezmaksas rollerslēpošanas nodarbības kopā ar treneriem. Rollerslēpošanas nodarbības notiks līdz pat septembrim. Maija nodarbību grupas jau ir nokomplektētas, taču informācijai par pieteikšanos jūnija, jūlija un augusta nodarbībām aicinām sekot līdzi tīmekļa vietnē www.siguldassports.lv, kā arī Fischer Slēpošanas centra Facebook lapā. Nodarbības notiek Eiropas Sociālā fonda projekta Nr. 9.2.4.2/16/I/018 “Esi vesels Siguldas novadā!” ietvaros.

No 15. maija tiks piedāvātas arī skrituļslidošanas apmācības bērniem, jauniešiem un pieaugušajiem.

 


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Pasākumi