Otrdiena, 11. maijs
Šodien sveicam: Milda, Karmena, Manfreds
Laika ziņas: Sigulda +23.5℃, D vējš 5.9 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2021-04-28
Vislatvijas Olimpiskā mēneša aktivitātēs novadu pārstāv 3197 bērni un jaunieši

Kā katru gadu, arī šogad norisinās Latvijas Olimpiskā komitejas (LOK) organizētais Olimpiskais mēnesis, kas sākās jau LOK dzimšanas dienā, 23. aprīlī, un noslēgsies ar Vislatvijas vingrojumu 21. maijā. Arī šogad Siguldas novads aktīvi iesaistās Olimpiskajā mēnesī, un viens no centrālajiem pasākumiem arī Siguldā būs Olimpiskā diena 21. maijā. Olimpiskā mēneša aktivitātēs pārstāvēt Siguldas novadu pieteikti 3197 skolēni no 13 Siguldas novada mācību iestādēm.

Olimpiskās dienas rīts sāksies ar kopīgu vingrošanu, bet visas dienas garumā skolēni tiks aicināti piedalīties dažādās gan individuāli, gan klasēs veicamās sportiskās aktivitātēs. Skolēniem papildus sportošanai Olimpiskajā dienā šogad būs iespēja piedalīties arī radošajos konkursos. Zīmējumu konkursā “Apsveikums Latvijas sportistiem Tokijas Olimpiskajās spēlēs!” un eseju konkursā “Iedvesmas vēstule Latvijas Olimpiskajai komandai” bērni un jaunieši varēs vinnēt dažādas Latvijas Olimpiskās komitejas sarūpētas balvas.

Aicinot ikvienu novērtēt un savā ikdienā ieviest sportiskās aktivitātes dabā, šogad ir tapuši arī jauni 11 Olimpisko pārgājienu maršruti, ko veidojuši Latvijas olimpieši kopā ar Latvijas valsts mežu ekspertiem. Izveidotas vairākas sportiskas takas ar 10–30 mežu izzinošiem un sportiskiem uzdevumiem katrā takā. Informācija par maršrutiem pieejama tīmekļa vietnē www.lvm.lv/pargajieni.

 

Atgādinām, ka joprojām jāievēro piesardzības pasākumi un individuālā atbildība par savu veselību. Aicinām rūpēties par roku higiēnu un izmantot publiski pieejamos dezinfekcijas stendus, kā arī ievērot distanci un sanitāro protokolu, apmeklējot publiskas vietas un pasākumus.

Novada publiskajās aktivitātēs var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā “Pašvaldība” – “Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem “Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi