Šajā tīmekļa vietā tiek izmantotas sikdatnes. Tās ļauj jums ērti lietot vietni, bet mums analizēt apmeklējumu.
Pirmdiena, 29. novembris
Šodien sveicam: Ignats, Virgīnija
Laika ziņas: Sigulda -3.4℃, Z vējš 6 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2021-05-11
Pašvaldības policija uzsāk patruļas ar velosipēdiem un kvadriciklu

Siguldas novada Pašvaldības policija maijā uzsākusi velopatruļas un patruļas ar nesen iegādāto kvadriciklu. Patruļas ar velosipēdiem un kvadriciklu Pašvaldības policijai dod iespēju ērtāk apsekot teritorijas, kur ikdienā nav iespējams piekļūt ar autotransportu, piemēram, parkus, pastaigu takas un namu pagalmus. Šāda veida patruļas notiks visu vasaras sezonu.

Tāpat kā iepriekšējos gadus, velopatruļās dosies divi Pašvaldības policijas inspektori, savā maršrutā aptverot visu pilsētu. Velopatruļās pastiprināta uzmanība tiek pievērsta sabiedriskajai kārtībai un drošībai, apsekoti bērnu laukumi, lai kontrolētu to atbilstošu lietošanu un noteikumu ievērošanu, kontrolēta mājdzīvnieku labturības noteikumu ievērošana, kā arī valstī noteikto ierobežojumu ievērošana, lai samazinātu Covid-19 izplatību.

Tāpat turpmāk Pašvaldības policija arvien biežāk izmantos projekta “Iekšējo ūdeņu bioloģisko resursu saglabāšana un aizsardzība Siguldas novadā” laikā iegādāto kvadriciklu, ko izmantos gan publiskajos koplietošanas ceļos, gan bezceļos, ietverot novadā esošo ūdenstilpju apsekošanu, lai efektīvi kontrolētu zivju resursu un ūdensdzīvnieku uzraudzības un aizsardzības pasākumus Gaujā un tās pietekās, Jūdažu ezerā, kā arī citās ūdenstilpēs. Vienlaikus tiek kontrolēta un pārbaudīta makšķerēšanas, vēžošanas un zemūdens medību rīku atbilstība normatīvo aktu prasībām, kā arī nodrošināts prevencijas darbs savvaļas lašu un taimiņu populācijas saglabāšanai.

Atgādinām, ka iedzīvotāji ar Pašvaldības policiju var sazināties, zvanot uz diennakts tālruņa numuru 26160288 vai rakstot lietotnē WhatsApp. Tāpat ar Pašvaldības policiju iespējams sazināties, rakstot uz e-pasta adresi policija@sigulda.lv vai Siguldas mobilajā lietotnē, sadaļā “Ziņo Pašvaldības policijai”.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi

       Novembris 2021