Šajā tīmekļa vietā tiek izmantotas sikdatnes. Tās ļauj jums ērti lietot vietni, bet mums analizēt apmeklējumu.
Otrdiena, 17. maijs
Šodien sveicam: Herberts, Dailis, Umberts
Laika ziņas: Sigulda +6.2℃, Z vējš 3.2 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2021-06-15
Siguldā uzstādīta E. Gulbja laboratorijas bezkontakta analīžu nodošanas iekārta

Siguldā, Raiņa ielā 1, darbu uzsākusi E. Gulbja laboratorijas bezkontakta analīžu nodošanas iekārta, kurā iedzīvotājiem ir iespēja gan saņemt analīžu komplektus, gan arī nodot SARS-CoV-2 siekalu testus, kā arī urīna un fēču analīzes. Bezkontakta analīžu pieņemšanas un nodošanas punkts ir pieejams katru dienu, visu diennakti.

Lai iegūtu un nodotu bezkontakta komplektu testēšanai, sākotnēji jāizvēlas vēlamais analīžu komplekts šeit, tiešsaistē jāveic izvēlētā komplekta apmaksa un pēc tam, kad e-pastā un viedierīcē ir saņemts PIN kods, jādodas uz bezkontakta analīžu pieņemšanas/nodošanas punktu. Attiecīgi tālāk, sekojot instrukcijām, iespējams nodot izvēlētās analīzes laboratoriskiem izmeklējumiem. Testa rezultāts tiks nosūtīts e-pastā, kā arī būs pieejams laboratorijas tīmekļa vietnē sadaļā “Mana analīžu vēsture”.

Analīžu nodošanas punktā iedzīvotāji aicināti ievērot 2 metru distancēšanos, kā arī higiēnas prasības, izmantojot uzstādīto roku dezinfikatoru.

Plašāka informācija par bezkontakta analīžu nodošanas/pieņemšanas iekārtu, tās lietošanas instrukciju un analīžu komplektu saņemšanu/nodošanu aplūkojama šeit.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi