×

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas statistikas un sociālo mediju sīkdatnes:
- Statistikas sīkdatnes (nepieciešamas, lai uzlabotu vietnes darbību un lietošanas pieredzi);
- Sociālo mediju sīkdatnes (nepieciešamas Facebook autorizācijai, video skatījumiem).

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu visām sīkdatnēm” vai veikt atsevišķu sīkdatņu izvēli, noklikšķinot uz pogas “Tikai analītiskajām sīkdatnēm” vai “Tikai sociālo mēdīju sīkdatnēm”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tikai nepieciešamās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Sestdiena, 2. marts
Šodien sveicam: Lavīze, Luīze, Laila
Laika ziņas: Sigulda 0℃, Z vējš 0 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2021-06-15
Krimuldas muižā notiks koncertu cikls ar latviešu mūziķiem

Ieskandinot rehabilitācijas centra “Krimulda” 99 gadu jubileju, 10. jūlijā Krimuldas muiža atklās koncertu ciklu “Muzikālais kokteilis’21”, piedāvājot mūzikas cienītājiem daudzveidīgu skanējumu koncertus vasarā un rudenī. Atklāšanas koncertā apmeklētājus priecēs Andra Ērgļa (balss), Ērika Upenieka (ģitāra) un Jura Kristona (klavieres) koncertprogramma “Sirdspuksti”.

Koncertu ciklā vasarā un rudenī būs iespēja baudīt priekšnesumus dažādām muzikālajām gaumēm:

► 31. jūlijā – Ineta Rudzīte, Alvis Hermanis, Ēriks Upenieks koncertprogrammā “Le Chemin” franču šansons;
► 21. augustā – Jānis Lūsēns un Zigfrīds Muktupāvels koncertprogrammā “Koncerts”;
► 4. septembrī – “Carnival Youth” koncerts;
► 27. novembrī – Ieva Akurātere (balss) un Aivars Hermanis (ģitāra).

Koncertu skanējumu papildinās ainaviskie Gaujas senlejas skati.

Koncertu sākums – plkst. 18.00; norises vieta atvērta no plkst. 17.00. Apmeklētājiem pieejama arī kafejnīca “Milly”. Biļetes cena uz vienu koncertu – 20 eiro, biļetes iespējams rezervēt, zvanot uz tālruņa numuru 29111619 (biļešu skaits ierobežots). Koncertus būs iespēja apmeklēt, uzrādot digitālo Covid-19 sertifikātu.

Koncertu cikls “Muzikālais kokteilis’21” notiek ar Siguldas novada pašvaldības atbalstu.

 


Novada publiskajās aktivitātēs var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā “Pašvaldība” – “Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem “Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi