×

Lai šī tīmekļa vietne darbotos, mēs izmantojam tehniskās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu, papildus šajā vietnē, interneta vietnes apmeklējuma analīzei un lietošanas pieredzes uzlabošanai var tikt izmantotas statistikas sīkdatnes. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tehniskās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Vairāk informācijas
Ceturtdiena, 8. decembris
Šodien sveicam: Gunārs, Vladimirs, Gunis
Laika ziņas: Sigulda +0.3℃, DR vējš 5.1 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2021-06-22
Siguldā velosipēda vadītāja kvalifikāciju ieguvuši 280 jaunieši

Siguldas novadā, attīstoties veloinfrastruktūrai, arvien biežāk uz ielām var sastapt dažādu vecumu riteņbraucējus. Liela daļa velosipēdistu ir bērni un jaunieši. Lai bērns būtu pārliecināts un labs velosipēda vadītājs, kurš pārzina ceļu satiksmes noteikumus un ir informēts par drošību uz ceļa, Siguldas novada Pašvaldības policija, sadarbojoties ar novada skolām, organizēja un vadīja apmācības velosipēda vadītāja apliecības iegūšanai.

Sešu mēnešu laikā Pašvaldības policija novadījusi 40 bezmaksas veloapmācības nodarbības novada jauniešiem. Tajās piedalījās Siguldas pilsētas vidusskolas, Siguldas 1. pamatskolas, Laurenču sākumskolas, Mores un Allažu pamatskolas skolēni. Jūnijā notika vēl viens apmācības kurss bērniem, kuri vēlējās iegūt velosipēda vadītāja apliecību. Šajos kursos kopumā Siguldas novadā velosipēda vadītāja apliecību ieguvuši 280 jaunieši.

Pašvaldības policija izsaka pateicību visiem, kas ar interesi un aizrautību piedalījās apmācībās, skolotājām un skolu vadībai par sadarbību un iesaistīšanos veloapmācību organizēšanā.

Veloapmācības Pašvaldības policija organizēs arī turpmāk, aicinām sekot līdzi informācijai tīmekļa vietnē www.sigulda.lv.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi