×

Lai šī tīmekļa vietne darbotos, mēs izmantojam tehniskās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu, papildus šajā vietnē, interneta vietnes apmeklējuma analīzei un lietošanas pieredzes uzlabošanai var tikt izmantotas statistikas sīkdatnes. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tehniskās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Vairāk informācijas
Trešdiena, 10. augusts
Šodien sveicam: Brencis, Audris, Inuta
Laika ziņas: Sigulda +13.4℃, Z vējš 1.3 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2021-06-29
Pludmales volejbola sezonā norisināsies “KS čempionāts” un “Sigulda Open’21”

Pirmās sacensības šā gada pludmales volejbola sezonā notiks 1. jūlijā, kad norisināsies “KS čempionāts” – sacensību maratons 4 posmos, piedāvājot iespēju ikvienam volejbola entuziastam pavadīt vasaras darbdienu vakarus brīvā un azartiskā gaisotnē. Dalība “KS čempionātā” ir iespēja spēlētājiem pārbaudīt savas prasmes, kā arī spēlēt kopā ar dažādiem pāriniekiem. Turnīru paredzētie laiki – 1. posms 1. jūlijā, 2. posms 15. jūlijā, 3. posms 29. jūlijā un 4. posms – 12. augustā.

Oficiāli pludmales volejbola sezona tiks atklāta ar vienu no lielākajām pludmales volejbola sacensībām Latvijā – “Sigulda Open’21” sezonas atklāšana. Kā ierasts, sacensības notiks gan sieviešu, gan vīriešu komandās. Pasākumu laikā norisināsies arī dažādas aktivitātes, konkursi un citi notikumi. Sezonas atklāšanas pasākums notiks 10. jūlijā Gaujas pludmalē.

Savukārt sezonas izskaņā, 21. augustā, paredzēts “Sigulda Open’21” sezonas noslēguma pasākums, kas tiks papildināts ar senioru komandu līdzdalību. Pasākumu laikā tiks noskaidroti pludmales volejbola sezonas labākie spēlētāji, kuri iegūs 2021. gada sezonas atbalstītāju sagatavotos pārsteigumus.

Papildu informācija par sacensībām un pieteikšanos pieejama sociālo tīklu vietnē Facebook un tīmekļa vietnē www.nuki.lv.

Informāciju sagatavoja:
Sporta kluba “NUKI”
valdes loceklis Gvido Gailītis

 


Novada publiskajās aktivitātēs var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā “Pašvaldība” – “Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem “Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi