Šajā tīmekļa vietā tiek izmantotas sikdatnes. Tās ļauj jums ērti lietot vietni, bet mums analizēt apmeklējumu.
Sestdiena, 28. maijs
Šodien sveicam: Vilis, Vilhelms
Laika ziņas: Sigulda +7.8℃, D vējš 2.2 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2021-06-29
Atsāksies bezmaksas sporta nodarbības cilvēkiem ar īpašām vajadzībām

Atveroties peldbaseinam un Spēka zālei Siguldas Sporta centrā, jūlijā tiks atsāktas arī sporta nodarbības cilvēkiem ar īpašām vajadzībām, kas notiks gan peldbaseinā, gan Spēka zālē. Grupu nodarbības notiks divas reizes mēnesī Spēka zālē – 9. un 30. jūlijā plkst. 10.00 – un divas reizes mēnesī peldbaseinā – 10. un 24. jūlijā plkst. 10.00. Nodarbības notiek kvalificēta trenera vadībā.

Uz šīm nodarbībām pieteikšanās tiek organizēta sadarbībā ar biedrību “Cerību spārni”, zvanot uz tālruņa numuru 26879835 (Marika) vai 29226327 (Marita).

Nodarbības tiek organizētas Eiropas Sociālā fonda projekta Nr. 9.2.4.2/16/I/018 “Esi vesels Siguldas novadā!” ietvaros, kas tiek īstenots līdz 2023. gada decembrim, un tā laikā Siguldas novadā kopumā norisinās 2380 dažādas aktivitātes – nodarbības, lekcijas, pasākumi un nometnes.

 


Novada publiskajās aktivitātēs var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā “Pašvaldība” – “Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem “Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Pasākumi