Šajā tīmekļa vietā tiek izmantotas sikdatnes. Tās ļauj jums ērti lietot vietni, bet mums analizēt apmeklējumu.
Trešdiena, 26. janvāris
Šodien sveicam: Ansis, Agnis, Agneta
Laika ziņas: Sigulda -7.2℃, D vējš 1.8 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2021-07-01
Jūlijā turpināsies Siguldas Sporta centra organizētās āra nodarbības

Siguldas Sporta centrs aicina gan bērnus, gan pieaugušos arī turpmāk piedalīties āra grupu nodarbībās, kas norisināsies arī jūlijā kopā ar sertificētiem treneriem pie Siguldas Sporta centra.

Galvenās izmaiņas āra grupu nodarbību grafikam jūlijā:

► vispārējās fiziskās sagatavotības nodarbības bērniem no 4 līdz 8 gadiem notiks plkst. 16.00;
► jūlijā vairs nenotiks nodarbība GRIP pie treneres Ineses Miltiņas, kas norisinājās trešdienās plkst. 19.30.

Sākot ar 1. jūliju, apmaksu par āra nodarbībām būs jāveic Siguldas Sporta centra kasē pirms vai pēc nodarbības sporta centra darba laikos.

Sākot ar 15. jūliju, tiks piedāvātas grupu nodarbības iekštelpās – pilates kopā ar treneri Faniju Šitcu otrdienu un ceturtdienu vakaros plkst. 18.30. Nodarbībās drīkstēs piedalīties personas ar digitālo Covid-19 sertifikātu, kā arī tajās ir ierobežots cilvēku skaits. Interesenti aicināti pieteikties nodarbībām laikus, zvanot pa tālruni 25448860.

Grupu nodarbības var apmeklēt tikai ar iepriekšēju pierakstu, zvanot uz tālruņa 25448860.

Inventārs pēc lietošanas ir jādezinficē. Dezinfekcijas līdzeklis jājautā treneriem. Aicinām apmeklētājus ierasties nodarbībās ar saviem vingrošanas paklājiņiem.

 

Atgādinām, ka joprojām jāievēro piesardzības pasākumi un individuālā atbildība par savu veselību. Aicinām rūpēties par roku higiēnu un izmantot publiski pieejamos dezinfekcijas stendus, kā arī ievērot distanci un sanitāro protokolu, apmeklējot publiskas vietas un pasākumus.

Novada publiskajās aktivitātēs var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā “Pašvaldība” – “Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem “Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi