×

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas statistikas un sociālo mediju sīkdatnes:
- Statistikas sīkdatnes (nepieciešamas, lai uzlabotu vietnes darbību un lietošanas pieredzi);
- Sociālo mediju sīkdatnes (nepieciešamas Facebook autorizācijai, video skatījumiem).

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu visām sīkdatnēm” vai veikt atsevišķu sīkdatņu izvēli, noklikšķinot uz pogas “Tikai analītiskajām sīkdatnēm” vai “Tikai sociālo mēdīju sīkdatnēm”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tikai nepieciešamās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Ceturtdiena, 13. jūnijs
Šodien sveicam: Zigfrīds, Ainārs, Uva
Laika ziņas: Sigulda 0℃, Z vējš 0 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2021-07-16
Aicinām pieteikties bezmaksas velosipēda vadītāja apmācībām

Siguldas novada Pašvaldības policija aicina pieteikties bezmaksas velosipēda vadītāja apmācībām. Pieteikšanās norisinās līdz 29. jūlijam pašvaldības pakalpojumu portālā e.sigulda.lv, aizpildot pieteikuma formu “Pieteikties mācībām velosipēda vadītāja apliecības iegūšanai”.

Apmācības notiks 2., 4., 5. un 6. augustā no plkst. 9.30. Kvalifikācijas eksāmenu varēs kārtot 9. augustā Siguldas pilsētas vidusskolā, Krišjāņa Barona ielā 10, Siguldā.

Apmācībās var piedalīties Siguldas novadā deklarētie bērni, kuri sasnieguši 10 gadu vecumu. Apmācības notiks attālināti tiešsaistes platformā Zoom, un vienas nodarbības ilgums būs 90 minūtes.

Pašvaldības policija informē, ka papildu informācija par velo apmācībām tiks nosūtīta elektroniski 30. jūlijā.

Jau ziņots, ka šā gada pirmo sešu mēnešu laikā Pašvaldības policija novadījusi 40 bezmaksas veloapmācības nodarbības novada jauniešiem. Šajos kursos kopumā Siguldas novadā velosipēda vadītāja apliecību ieguvuši jau 280 jaunieši.


© www.sigulda.lv


Pasākumi