Šajā tīmekļa vietā tiek izmantotas sikdatnes. Tās ļauj jums ērti lietot vietni, bet mums analizēt apmeklējumu.
Ceturtdiena, 23. septembris
Šodien sveicam: Vanda, Veneranda, Venija
Laika ziņas: Sigulda +8.9℃, D vējš 6.7 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2021-07-28
Informācija par Dzimtsarakstu nodaļas pakalpojumiem Mālpils pagastā

Īslaicīgu brīdi Mālpils pagasta pārvaldē nebūs pieejami Dzimtsarakstu nodaļas pakalpojumi, tādēļ bērniņu dzimšanas, miršanas fakta reģistrāciju, laulības fakta reģistrāciju, kā arī citus pakalpojumus ir iespēja saņemt Siguldas novada Dzimtsarakstu nodaļā Siguldas Jaunās pils telpās Pils ielā 16, Siguldā.

Klientu apkalpošanas laiki Siguldas novada Dzimtsarakstu nodaļā noteikti šādi:

► otrdienās: 10.00–13.00; 14.00–17.00;
► trešdienās: 8.00–13.00;
► ceturtdienās: 14.00–18.00;
► piektdienās: 9.00–11.00.

Ar Siguldas novada Dzimtsarakstu nodaļu var sazināties, zvanot uz tālruņiem 67385829 vai 67973300, kā arī rakstot uz e-pastu inita.vigante@sigulda.lv vai anda.gailite@sigulda.lv.

Ja nepieciešams risināt transporta pakalpojumus, aicinām sazināties ar Mālpils pagasta pārvaldes klientu apkalpošanas speciālistu, zvanot uz tālruni 67970888 vai rakstot uz e-pastu malpils@sigulda.lv.

Papildu informāciju par pakalpojumiem Siguldas novada pašvaldībā var uzzināt, arī zvanot uz bezmaksas tālruni 80000388 vai rakstot uz e-pastu pakalpojumucentrs@sigulda.lv.

 

Atgādinām, ka joprojām jāievēro piesardzības pasākumi un individuālā atbildība par savu veselību. Aicinām rūpēties par roku higiēnu un izmantot publiski pieejamos dezinfekcijas stendus, kā arī ievērot distanci un sanitāro protokolu, apmeklējot publiskas vietas un pasākumus.

Novada publiskajās aktivitātēs var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā “Pašvaldība” – “Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem “Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi