Šajā tīmekļa vietā tiek izmantotas sikdatnes. Tās ļauj jums ērti lietot vietni, bet mums analizēt apmeklējumu.
Pirmdiena, 23. maijs
Šodien sveicam: Leontīne, Leokādija, Lonija, Ligija
Laika ziņas: Sigulda +5.9℃, ZA vējš 2.2 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2021-07-30
Siguldas Sporta centrs augustā turpina piedāvāt grupu nodarbības

Siguldas Sporta centrs aicina augustu pavadīt aktīvi un apmeklēt grupu nodarbības Siguldas Sporta centrā gan iekštelpās, gan ārā kopā ar treneriem vai arī pieteikties uz individuāliem treniņiem.

Augustā tiks piedāvātas dažādas āra grupu nodarbības – vispārējā fiziskā sagatavotība bērniem vecumā no 4 līdz 8 gadiem, aerobika, veselības vingrošana, ciguns un grūtnieču vingrošana. Augustā tiks piedāvātas arī grupu nodarbības iekštelpās – otrdienās un ceturtdienās plkst. 18.30 pilates kopā ar Faniju Šitcu un pirmdienās, trešdienās plkst. 18.30 ūdens aerobika lielajā peldbaseinā kopā ar treneri Anitu Baumani.

Grupu nodarbības notiek saskaņā ar www.siguldassports.lv publicēto nodarbību grafiku, kas apskatāms šeit.

Uz nodarbībām obligāti ir jāpiesakās iepriekš, zvanot uz tālruņa numuru 25448860.

Apmaksa par āra nodarbībām ir jāveic Siguldas Sporta centra kasē pirms nodarbības sporta centra darba laikos. Grupu nodarbībām iekštelpās cena ir 9 eiro. Savukārt grupu nodarbību, kuras notiek ārtelpās, cena ir 8 eiro. ArSiguldas ID karti tiek piešķirta 10% atlaide gan nodarbībām ārā, gan iekštelpās.

Apmeklētāji aicināti ierasties uz nodarbībām ar saviem vingrošanas paklājiņiem un inventāru pēc lietošanas dezinficēt. Dezinfekcijas līdzeklis pieejami pie treneriem.

 


Novada publiskajās aktivitātēs var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā “Pašvaldība” – “Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem “Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi