Šajā tīmekļa vietā tiek izmantotas sikdatnes. Tās ļauj jums ērti lietot vietni, bet mums analizēt apmeklējumu.
Pirmdiena, 23. maijs
Šodien sveicam: Leontīne, Leokādija, Lonija, Ligija
Laika ziņas: Sigulda +5.9℃, ZA vējš 2.2 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2021-07-30
Fischer slēpošanas centrā marķētas jaunās meža trases

Pie Fischer slēpošanas centra blakus esošajā meža teritorijā ir izveidotas un nomarķētas jaunas meža trases, kas pavasarī, vasarā un rudens sezonā var tikt izmantotas gan ikdienas treniņiem, gan sacensībām visiem interesentiem, kas vēlas pavadīt aktīvu laiku svaigā gaisā staigājot, nūjojot, skrienot vai braucot ar riteni. Visām trasēm sākuma un beigu punkts ir Fischer slēpošanas centrā.

Kopumā nomarķētas piecas dažāda garuma un grūtības pakāpes trases, sākot no 2 km līdz pat 16 km. Trases veidotas uz garākās 16 km trases bāzes ar iespēju izvēlēties vairākas cilpas, kas saīsinās trasi līdz vēlamajam: 2 km, 4 km, 8 km vai 12 km. Visu nomarķēto trašu kopējā karte pieejama šeit.

2 km trasei ar augstuma kāpumu 37 metri GPX fails pieejams šeit.

4 km trasei ar augstuma kāpumu 88 metri GPX fails pieejams šeit.

8 km trasei ar augstuma kāpumu 140 metri GPX fails pieejams šeit.

12 km trasei ar augstuma kāpumu 188 metri GPX fails pieejams šeit.

16 km trasei ar augstuma kāpumu 225 metri GPX fails pieejams šeit.

Meža trases un marķējumi ir saskaņoti ar Dabas aizsardzības pārvaldi un privātīpašniekiem, kuru teritorijas trase šķērso.

Visi izveidotie maršruti atrodas īpaši aizsargājamā dabas teritorijā, tās apmeklētājiem ir jāievēro Gaujas Nacionālā parka likums un Ministru Kabineta noteikumi Nr. 317.

Trašu apmeklētājiem aizliegts piesārņot un piegružot vidi ar atkritumiem. Ievērot principu – “Dabā ejot, ko atnesi, to aiznes”.

Ja novērots bojāts vai norauts trases marķējums, aicinām ziņot, zvanot uz tālruņa numuru 29484815.

 


Novada publiskajās aktivitātēs var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā “Pašvaldība” – “Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem “Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi