Šajā tīmekļa vietā tiek izmantotas sikdatnes. Tās ļauj jums ērti lietot vietni, bet mums analizēt apmeklējumu.
Sestdiena, 22. janvāris
Šodien sveicam: Austris
Laika ziņas: Sigulda -2.7℃, Z vējš 5 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2021-08-26
Septembrī atsāksies bezmaksas peldēšanas nodarbības skolēniem

Ar 4. septembri Siguldas Sporta centra lielajā peldbaseinā atsāksies bezmaksas peldēšanas nodarbības Siguldas novada skolu audzēkņiem. Nodarbības treneres Daigas Jankauskas vadībā notiks katru otrdienu plkst. 19.00 un katru sestdienu plkst. 12.00 – treneres Anitas Veides vadībā.

Vietu skaits grupās ir ierobežots, līdz ar to nepieciešama iepriekšēja pieteikšanās, zvanot uz tālruņa numuru 25448860. Saskaņā ar epidemioloģiskajām prasībām, nodarbības varēs apmeklēt visi bērni un jaunieši ar vakcinācijas, testēšanas vai pārslimošanas sertifikātu (digitālais Covid-19 sertifikāts) vai ar negatīvu Covid-19 testu, kas tiks veikts reizi nedēļā, lai apmeklētu vispārizglītojošās mācību iestādes.

Peldēšanas nodarbības tiek organizētas Eiropas Sociālā fonda projekta Nr.9.2.4.2/16/I/018 “Esi vesels Siguldas novadā!” ietvaros.

 

 

Atgādinām, ka joprojām jāievēro piesardzības pasākumi un individuālā atbildība par savu veselību. Aicinām rūpēties par roku higiēnu un izmantot publiski pieejamos dezinfekcijas stendus, kā arī ievērot distanci un sanitāro protokolu, apmeklējot publiskas vietas un pasākumus.

Novada publiskajās aktivitātēs var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā “Pašvaldība” – “Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem “Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi