×

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas statistikas un sociālo mediju sīkdatnes:
- Statistikas sīkdatnes (nepieciešamas, lai uzlabotu vietnes darbību un lietošanas pieredzi);
- Sociālo mediju sīkdatnes (nepieciešamas Facebook autorizācijai, video skatījumiem).

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu visām sīkdatnēm” vai veikt atsevišķu sīkdatņu izvēli, noklikšķinot uz pogas “Tikai analītiskajām sīkdatnēm” vai “Tikai sociālo mēdīju sīkdatnēm”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tikai nepieciešamās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Trešdiena, 7. jūnijs
Šodien sveicam: Gaida, Arnis, Arno
Laika ziņas: Sigulda 0℃, Z vējš 0 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2021-08-26
Siguldas pilsētas skolās īsteno digitālo ēdināšanas apmaksas sistēmu “PAĒD!S”

Īstenojot inovatīvu risinājumu ērtākai komplekso ēdienreižu apmaksai, septembrī Siguldas Valsts ģimnāzijā, Siguldas 1. pamatskolā un Siguldas pilsētas vidusskolā tiks ieviesta digitālā ēdināšanas apmaksas sistēma “PAĒD!S”. Tādējādi, mobilajā lietotnē sekojot līdzi izlietotajam ēdienreižu skaitam, vecāki varēs novērtēt, vai bērns mācību dienās ir pilnvērtīgi un veselīgi paēdis.

Ēdienreižu apmaksu varēs veikt tiešsaistē Siguldas mobilās lietotnes jaunajā sadaļā “PAĒD!S” ātri, ērti, no jebkuras vietas, autorizējoties ar internetbankas datiem vaiSiguldas ID kartes datiem. Jau nākamajā dienā skolēni varēs saņemt komplekso ēdienreizi, uzrādot ēdināšanas pakalpojuma sniedzējam savu Siguldas ID karti vai mobilās lietotnes QR kodu. Apmaksu par bērnu ēdināšanu varēs veikt ne tikai vecāki, bet arī citi ģimenes locekļi, mobilajā lietotnē ievadot bērna Siguldas ID kartes datus.

“Mūsu uzdevums ir padarīt skolēniem un vecākiem domātos pakalpojumus pēc iespējas ērtākus un pieejamākus. Šis risinājums ir ērts bērnam, jo pusdienām nepieciešamais – telefons vai Siguldas ID karte – vienmēr ir līdzi, savukārt vecāki var pārliecināties, ka bērns ir paēdis sabalansētu ēdienu, un maksājuma atjaunošana ir ātra un ērta,” norāda Siguldas novada pašvaldības domes priekšsēdētājs Uģis Mitrevics.

Vecāki varēs apmaksāt ēdienreizes neierobežotā daudzumā, un bērns tās varēs izmantot jau nākamajā dienā. Gadījumā, ja skolēns kādu iemeslu dēļ nevarēs apmeklēt izglītības iestādi, vecākiem apmaksātās ēdienreizes ir nepieciešams “iesaldēt”, lai tās nezaudētu, līdz attiecīgās dienas, kad skolēns nebūs skolā, plkst. 8.30. Lai pēc skolas apmeklējuma pārtraukuma atkal aktivizētu ēdienreižu pieejamību skolēnam, mobilajā lietotnē nepieciešams izvēlēties “atsaldēt” ēdienreizes. Siguldas mobilajā lietotnē vecāki ēdienreizes varēs apmaksāt visiem saviem bērniem, kuri mācās konkrētajās skolās, katram bērnam izveidojot atsevišķu profilu.

Paralēli digitālās ēdināšanas apmaksas sistēmas “PAĒD!S” kārtībai skolēniem joprojām mācību iestādēs būs iespēja par kompleksajām ēdienreizēm pie pakalpojuma sniedzēja norēķināties arī klātienē ar maksājumu kartēm vai skaidrā naudā. Ēdināšanas apmaksas sistēma neattiecas uz izvēles ēdieniem.

Digitālā komplekso ēdienreižu apmaksas sistēma paredzēta, lai attīstītu līdzšinējo kuponu sistēmu, kas ikdienā būs gan dabai draudzīgāks, gan ērtāks un ātrāks veids, lai skolēns saņemtu pilnvērtīgu un veselīgu maltīti. Kuponu sistēmu paredzēts pārtraukt līdz šī gada rudens beigām. Skolēni tiek aicināti iepriekš iegādātos kuponus izmantot šī mācību gada sākumā.

Atgādinām, ka valsts programma paredz brīvpusdienas 1.–4. klases skolēniem (50% valsts līdzfinansējums, 50% pašvaldības līdzfinansējums), savukārt 5.–12. klases skolēniem ir nodrošināta iespēja skolu ēdnīcās saņemt pilnvērtīgu pusdienu maltīti. Kamēr visās skolās tiek salāgota vienota sistēma vai kopējs iepirkums, katrā skolā ēdināšanas izmaksas un veids saglabājas līdzšinējā kārtībā.

Lai novada izglītības iestāžu audzēkņi saņemtu augstvērtīgu ēdināšanas pakalpojumu, Siguldas novada pašvaldība, ņemot vērā vecāku iesniegtos ieteikumus, līdz šim esošo skolu un arī bērnudārzu ēdināšanas iepirkumā iestrādājusi augstas prasības produktu kvalitātei, produktu piegādātāju izvēlē, speciālo diētu nodrošināšanā. Tiek nodrošināta dārzeņu pirmapstrāde uz vietas ēdināšanas blokā, neizmantojot jau mizotus, vakuumā fasētus dārzeņus. Iepirkumā saskaņā ar normatīvajiem aktiem iekļautas arī Zaļā iepirkuma prasības.

Jaunā ēdināšanas apmaksas sistēma “PAĒD!S” ir daļa no Siguldas ID karšu programmas, kas iedzīvotājiem dod iespēju saņemt personalizētu ID karti, ar kuru var iegūt dažādas atlaides pie novada uzņēmējiem, kā arī vērā ņemamas priekšrocības, apmeklējot vai piedaloties dažādos kultūras un sporta pasākumos. Savukārt uzņēmējiem tā ir iespēja piesaistīt plašāku klientu loku, neizstrādājot pašiem savu lojalitātes programmu, tādējādi ietaupot līdzekļus sistēmas izveidei un uzturēšanai.

Youtube

 


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Māris Ilgavižs
- 2021-09-14 10:51

Labdien! Jaunajā aplikācijā nav opcijas norādīt daudzbērnu atlaidi ēdināšanai. Kā tas tiks risināts?

Atbilde: Māris Ilgavižs
Administrācija
- 2021-09-14 11:19

Daudzbērnu ģimeņu atlaides piemērojas automātiski. Problēmu gadījumā aicinām par to ziņot, rakstot uz e-pasta adresi id@sigulda.lv.

Atbilde: Māris Ilgavižs
Māris Ilgavižs
- 2021-09-15 17:08

Ne vella nekas nepiemērojas. Kā bija 1,55 eur, tā bija.

Atbilde: Māris Ilgavižs
Administrācija
- 2021-09-15 17:11

Aicinām par šo problēmu informēt kolēģus, rakstot uz e-pasta adresi id@sigulda.lv, norādot Siguldas ID kartes numuru. Atvainojamies par sagādātajām neērtībām!

Atbilde: Māris Ilgavižs
Māris Ilgavižs
- 2021-09-23 14:01

Paldies, viss kārtībā!

Aiga Cedere
- 2021-09-13 08:21

Labdien! 13.09. pulkst 8.00 iesaldēju naudu par 13.09., bet “iesaldēt” raksta tikai no 14.09, lai gan mājas lapā rakstīts, ka tas jādara līdz 8.30.
Vēl nav pārskatāmi, kuros datumos ir ēsts, jo pretī apmeklējis pusdienas visās rindās ir aktuālais datums.

Atbilde: Aiga Cedere
Administrācija
- 2021-09-14 10:51

Labdien!
Aicinām sazināties ar ēdināšanas uzņēmumu SIA “Aniva”, rakstot uz e-pasta adresi info@anivasia.lv, un izskaidrot situāciju, lai kopīgi rastu ērtāko risinājumu. Nauda par kļūdaini iesaldēto ēdienreizi tiks atgriezta.

Evita Eisaka
- 2021-09-03 09:16

Pamatskolā pusdienas 02.septembrī nebija, bet nauda noņemta.
Ceru, ka tas tiks labots un nauda atgriezta atpakaļ....

Atbilde: Evita Eisaka
Administrācija
- 2021-09-03 16:01

Paldies par ziņu! Situācija tiks risināta!

Signe Buiķe
- 2021-08-31 11:03

AppStore tādu aplikāciju vēl neatrodu.

Atbilde: Signe Buiķe
Administracija
- 2021-09-01 11:35

Ēdināšanas apmaksas sistēma “PAĒD!S” ir viena no Siguldas mobilās lietotnes sadaļām. Lai to izmantotu, tālrunī jālejupielādē lietotne “Sigulda” un sadaļā “PAĒD!S” jāautorizējas ar internetbankas datiem vai Siguldas ID kartes datiem. Jaunā sadaļa iOS ierīcēm būs pieejama tuvākajā laikā.

Pasākumi