×

Lai šī tīmekļa vietne darbotos, mēs izmantojam tehniskās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu, papildus šajā vietnē, interneta vietnes apmeklējuma analīzei un lietošanas pieredzes uzlabošanai var tikt izmantotas statistikas sīkdatnes. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tehniskās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Vairāk informācijas
Ceturtdiena, 8. decembris
Šodien sveicam: Gunārs, Vladimirs, Gunis
Laika ziņas: Sigulda +0.1℃, DR vējš 5.4 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2021-08-31
Tuvojoties mācību gadam, Pašvaldības policija aicina būt piesardzīgiem

1. septembrī sāksies jaunais mācību gads un bērni un jaunieši atsāks ikdienas gaitas novada bērnudārzos un skolās. Rūpējoties par mazo novadnieku drošību, Siguldas novada Pašvaldības policija septembrī pastiprinātu uzmanību pievērsīs tam, kā Ceļu satiksmes noteikumus pie izglītības iestādēm ievēro ne tikai autobraucēji, bet arī gājēji un velobraucēji.

Pašvaldības policija aicina vecākus pārrunāt ar bērniem un jauniešiem drošības jautājumus, īpaši to, kā ir jāuzvedas uz ceļa, kā arī aicina autovadītājus būt vērīgiem un ievērot ātruma ierobežojumus, kas daudzviet pie izglītības iestādēm liedz braukt ātrāk par 30 km/h.

Gadījumos, kad bērni ir nokļuvuši nelaimē, visu diennakti ir iespējams sazināties ar Pašvaldības policiju, zvanot uz tālruņa numuru 26160288; ja ir nepieciešama ugunsdzēsēju, mediķu vai Valsts policijas palīdzība, jāzvana uz tālruņa numuru 112.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi