×

Lai šī tīmekļa vietne darbotos, mēs izmantojam tehniskās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu, papildus šajā vietnē, interneta vietnes apmeklējuma analīzei un lietošanas pieredzes uzlabošanai var tikt izmantotas statistikas sīkdatnes. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tehniskās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Vairāk informācijas
Ceturtdiena, 8. decembris
Šodien sveicam: Gunārs, Vladimirs, Gunis
Laika ziņas: Sigulda -0.2℃, DR vējš 5.8 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2021-09-03
Pašvaldības policija aicina sakopt īpašumus un piegulošās teritorijas

Siguldas novada Pašvaldības policija aicina sakopt īpašumus un tiem piegulošās teritorijas atbilstoši spēkā esošajiem saistošajiem noteikumiem, tādējādi kopīgi rūpējoties par sakoptu pilsētvidi un novada teritoriju.

Pašvaldības policija atgādina, ka saskaņā ar joprojām spēkā esošajiem Mālpils, Krimuldas, Inčukalna un Siguldas novada saistošajiem noteikumiem daudzdzīvokļu dzīvojamo namu, nedzīvojamo namu teritoriju īpašnieki vai tiesiskie valdītāji nekustamajā īpašumā nodrošina regulāru zāliena pļaušanu (zāliena garums nedrīkst pārsniegt noteikumos norādīto augstumu), teritorijas sakopšanu – apstādījumu uzturēšanu, atkritumu savākšanu, kā arī krūmu, dzīvžogu, koku (koku vainagu) zaru apzāģēšanu, kas pavērsušies uz publiskā lietošanā esošās teritorijas gājēju ietvēm un brauktuvēm un traucē gājēju un transporta kustību, un to novākšanu.

Nekustamā īpašuma īpašniekam vai tā valdītājam ir jāveic arī nekustamajam īpašumam piegulošās teritorijas jeb publiskā lietošanā esošās teritorijas starp nekustamo īpašumu un brauktuves tuvāko malu (tostarp piebrauktuves, gājēju ietves (izņemot sabiedriskā transporta pieturvietas), grāvju, caurteku, zālienu un citu apstādījumu) kopšanu.

Svarīgi sakopt īpašumus, tajā skaitā nopļaut zāli, lai nākamajā pavasarī neveidotos ugunsbīstama kūla.

Saistošo noteikumu prasību ievērošanas kontrole ir Siguldas novada Pašvaldības policijas kompetencē, kas šobrīd īpašuma sakopšanai pievērš pastiprinātu uzmanību. Pašvaldības policija atgādina, ka par īpašuma nekopšanu un neuzturēšanu atbilstoši noteiktajām prasībām var tikt piemērots administratīvais sods.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi