×

Lai šī tīmekļa vietne darbotos, mēs izmantojam tehniskās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu, papildus šajā vietnē, interneta vietnes apmeklējuma analīzei un lietošanas pieredzes uzlabošanai var tikt izmantotas statistikas sīkdatnes. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tehniskās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Vairāk informācijas
Svētdiena, 14. augusts
Šodien sveicam: Zelma, Zemgus, Virma
Laika ziņas: Sigulda +20.8℃, A vējš 2.2 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2021-09-13
Notiks jauniešu centra “Mērķis” organizētais sarunu cikls jauniešiem

Jauniešu centrs “Mērķis” aicina piedalīties sarunu ciklā, kas norisināsies “Mērķis” telpās, Raiņa ielā 3, Siguldā. Sarunu vakari tiks pavadīti kopā ar četrām labi zināmām personībām un dažādu jomu speciālistiem, kas dalīsies savā pieredzē un pārrunās aktuālās tendences. Sarunu ciklā ir aicināti piedalīties jaunieši vecumā no 13 līdz 25 gadiem. Dalība pasākumā ir bez maksas.

Sarunu vakaru ciklu laikā ir plānotas 4 tikšanās reizes:

►  17. septembrī plkst. 18.00 kopā ar Rinaldu Sīli. Sarunu temats – publiskā tēla veidošana un uzstāšanās publikas priekšā;

►  24. septembrī plkst. 18.00 kopā ar Vivitu Leismani. Sarunu temats – sapņi, to realizācija dzīvē un pozitīvā domāšana;

►  1. oktobrī plkst. 18.00 kopā ar Kasparu Vendeli. Sarunu tematsikdienas plānošana un praktiski ieteikumi sevis disciplinēšanā;

►  8. oktobrī plkst. 18.00 kopā ar Zani Daudziņu. Sarunu temats – balss trenēšana.

Lai piedalītos, nepieciešama iepriekšēja pieteikšanās, rakstot uz e-pasta adresi merkis@sigulda.lv vai zvanot uz tālruņa numura 25611040 (Gunita).

Sarunu cikls tiek organizēts projekta “reStarts” laikā. Projekta mērķis ir jauniešu pašapziņas un emocionālās labklājības celšana, nepieciešamo zināšanu un prasmju apguve, lai sniegtu iespēju jauniešiem atkal iesaistīties vietējās kopienas aktivitātēs, mācību klātienes procesā.
Projekts īstenots Izglītības un zinātnes ministrijas Jaunatnes politikas valsts programmas 2021.–2023. gadam ietvaros.

 

Informāciju sagatavoja:
JIC “Mērķis” projektu vadītāja
Gunita Strazdiņa

 

 


Novada publiskajās aktivitātēs var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā “Pašvaldība” – “Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem “Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Pasākumi