Šajā tīmekļa vietā tiek izmantotas sikdatnes. Tās ļauj jums ērti lietot vietni, bet mums analizēt apmeklējumu.
Trešdiena, 22. septembris
Šodien sveicam: Māris, Mārica, Maigurs
Laika ziņas: Sigulda +7.1℃, Z vējš 3.3 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2021-09-15
Līdz 30. septembrim norisinās pieteikšanās grantu programmai “(ie)dvesma”

Lai veicinātu uzņēmējdarbības attīstību Pierīgā, jau piekto reizi norisināsies grantu programma “(ie)dvesma”. Kopējais pieejamo grantu apmērs šogad ir 80 tūkstoši eiro, un finansējuma saņemšanai var pieteikties gan strādājoši uzņēmumi, gan vēl neīstenotu biznesa ideju autori. Projektu pieņemšana norisinās līdz 30. septembrim.

Maksimālā naudas summa vienam grantam ir 10 tūkstoši eiro, un uz to var pretendēt gan privātpersonas, kas plāno uzsākt savu biznesu, gan arī jau esoši uzņēmumi, kas veic vai plāno veikt saimniecisko darbību kādā no grantu programmā iesaistītajām pašvaldībām un dibināti pirms ne vairāk kā trim gadiem. Granta līdzekļi paredzēti saimnieciskiem mērķiem esošā biznesa attīstīšanai vai jauna uzņēmuma izveidei.

Saņemto pieteikumu atlase notiks trīs kārtās, izvērtējot gan to atbilstību programmas kritērijiem, gan biznesa plānu un idejas potenciālu, kā arī dalībnieku prezentācijas un atbildes uz žūrijas jautājumiem. Iesniegtos projektus vērtēs žūrijas komisija, kuras sastāvā būs uzņēmējdarbības profesionāļi un pašvaldību pārstāvji. Rezultātu paziņošana un uzvarētāju apbalvošana notiks novembrī.

Grantu programmu “(ie)dvesma” īsteno “SEB banka” kopā ar Siguldas, Ķekavas, Mārupes, Olaines, Ogres un Stopiņu novadu, kā arī Jūrmalas pilsētu.

Plašāka informācija par grantu programmu, kā arī pieteikšanos pieejama tīmekļa vietnē www.seb.lv/iedvesma, savukārt šeit apskatāma informatīva prezentācija.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi