×

Lai šī tīmekļa vietne darbotos, mēs izmantojam tehniskās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu, papildus šajā vietnē, interneta vietnes apmeklējuma analīzei un lietošanas pieredzes uzlabošanai var tikt izmantotas statistikas sīkdatnes. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tehniskās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Vairāk informācijas
Trešdiena, 10. augusts
Šodien sveicam: Brencis, Audris, Inuta
Laika ziņas: Sigulda +12.8℃, ZA vējš 1.2 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2021-09-22
25. septembrī norisināsies ikgadējais Siguldas kalnu maratons

Sestdien, 25. septembrī, Siguldā notiks ikgadējais skrējiens “Siguldas kalnu maratons 2021”. Tas ir Latvijā un Baltijā izaicinošākais taku maratonskrējiens, kas sniedz izaicinājumu uzveikt daudzveidīgus trašu garumus un vertikālos kāpumus. Maratona starts tiks dots Svētku laukumā plkst. 10.00 ar iespaidīgu skrējienu Ziediņa kalnā. Skrējiena trase vedīs caur Gaujas senielejas takām un celiņiem. Tā vīsies abpus upei starp Gaujas tiltu un kājnieku tiltu pie Velnalas klintīm. Satiksmes ierobežojumi skrējiena laikā nav plānoti.

 

Maratonā iespējams doties dažādās distancēs:

  • 15 km distancē ar vairāk nekā 730 metru kāpumu;
  • 35 km distancē ar vairāk nekā 1540 metru kāpumu;
  • 70 km distancē ar vairāk nekā 3000 metru kāpumu.

Par papildu grūtības faktoru dalībnieki var uzskatīt arī rudenīgos laikapstākļus, kas nereti nav patīkami.

Kopš 2007. gada Siguldas kalnu maratons ir iekļauts pasaules populārākā kalnu maratona – 165 km skrējiena apkārt Monblānam (Ultra Trail du Mont Blanc) – kvalifikācijas skrējienu listē. Lai tiktu pie starta Monblāna maratonā, jāsavāc noteikts daudzums kvalifikācijas punktu.

Plašāka informācija par pieteikšanos, trasēm un maratona norisi apskatāma tīmekļa vietnē www.raid.lv.

Dalības maksa – 15–60 eiro.

Pasākumu ar Siguldas novada pašvaldības atbalstu organizē biedrība “Kalnkāpēju sporta centrs”.

 

Foto: Agnese Vēze, RAID.lv

 


Novada publiskajās aktivitātēs var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā “Pašvaldība” – “Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem “Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi