×

Lai šī tīmekļa vietne darbotos, mēs izmantojam tehniskās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu, papildus šajā vietnē, interneta vietnes apmeklējuma analīzei un lietošanas pieredzes uzlabošanai var tikt izmantotas statistikas sīkdatnes. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tehniskās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Vairāk informācijas
Ceturtdiena, 7. jūlijs
Šodien sveicam: Alda, Maruta
Laika ziņas: Sigulda +20.4℃, DR vējš 4.1 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2021-09-27
Nedēļas nogalē notiks divi šaha turnīri

Šajā nedēļas nogalē, 2. un 3. oktobrī, Siguldā norisināsies jau tradicionālie novada šaha turnīri – 10. Siguldas novada atklātais čempionāts ātrajā šahā un Mildas Laubertes piemiņas ātrspēles turnīrs.

Sestdien, 2. oktobrī, Siguldas pilsētas vidusskolā notiks 10. Siguldas novada atklātais turnīrs, pulcējot teju 100 turnīra dalībniekus. Atbilstoši turnīra rezultātiem tiks apbalvoti pirmo 8. vietu ieguvēji un noteikti trīs labākie Siguldas novada šahisti, tāpat tiks piešķirtas speciālbalvas dažādās spēlētāju kategorijās – labākais juniors, seniors, dāma, ārzemnieks un citas.

 

Savukārt svētdien, 3. oktobrī, plkst. 11.00 Siguldas pilsētas vidusskolā norisināsies 4. Mildas Laubertes piemiņas ātrspēles turnīrs. Slavenās Latvijas šahistes dzīves gaitas bijušas saistītas ar Siguldu, tādēļ Siguldas šaha klubs ik gadu organizē piemiņas turnīru.

Mildas Laubertes turnīra nolikums skatāms šeit.

10. Siguldas novada atklātā čempionāta nolikums skatāms šeit

Dalība turnīrā – 15 eiro, betSiguldas ID karšu īpašniekiem un Siguldas izglītības iestāžu audzēkņiem dalība turnīrā ir bez maksas.

Pieteikšanās atvērta līdz 29. septembrim, rakstot uz e-pasta adresi siguldachess@gmail.com, norādot vārdu, uzvārdu, FIDE ID numuru, tālruņa numuru un dzīvesvietu.

Sacensības tiek rīkotas, ievērojot visus nepieciešamos epidemioloģiskās piesardzības pasākumus.

Turnīru atbalsta Siguldas novada pašvaldība. Šaha turnīru organizē Siguldas šaha klubs sadarbībā ar Siguldas pilsētas vidusskolu, pašvaldības Sporta pārvaldi un Rīgas Šaha federāciju.

 


Novada publiskajās aktivitātēs var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā “Pašvaldība” – “Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem “Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi