×

Lai šī tīmekļa vietne darbotos, mēs izmantojam tehniskās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu, papildus šajā vietnē, interneta vietnes apmeklējuma analīzei un lietošanas pieredzes uzlabošanai var tikt izmantotas statistikas sīkdatnes. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tehniskās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Vairāk informācijas
Trešdiena, 6. jūlijs
Šodien sveicam: Anrijs, Arkādijs
Laika ziņas: Sigulda +12.9℃, DR vējš 2.4 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2021-09-27
Projekta “reStarts” laikā notiks kouča meistarklase “Pica & Love”

Siguldas novada jauniešu iniciatīvu centrs (JIC) “Mērķis” projekta “reStarts” laikā piedāvā kouča meistarklasi “Pica & Love”. Meistarklase notiks 2. oktobrī JIC “Mērķis” telpās Raiņa ielā 3, Siguldā, plkst. 16.00. Meistarklasē aicināti piedalīties jaunieši vecumā no 13 līdz 25 gadiem.

Meistarklases laikā ikvienam būs iespēja aizdomāties par tādiem jautājumiem kā kas ir tas, ko tu visvairāk gribi, kas to traucē izdarīt un kā par spīti visam dzīvot savu sapņu dzīvi. meistarklasē “PICA & LOVE” varēs uzzināt, kā iepatikties sev un citiem, cepot picas. Būs iespēja parunāt par mērķiem, sapņiem, pašizaugsmi un to, kas kopīgs picai un mīlestībai!

Sesiju vadīs praktizējošs koučs, uzņēmēja Madara Mickeviča, “ESI”, “CENTRS SEVII” un “CROWN ME” projektu autore.

Ņemot vērā valstī noteiktos ierobežojumus, vietu skaits uz meistarklasi ir ierobežots un ir nepieciešama iepriekšēja pieteikšanās. Pieteikties ir iespējams rakstot uz e-pasta adresi merkis@sigulda.lv vai uz tālruņa numuru 25611040.

Pēc meistarklases interesenti varēs pieteiktties individuālai, konfidenciālai pašizaugsmes koučinga sarunai platformā Zoom, ja būs tāda vēlēšanās. Tās laikā tiks skatītas tēmas par to, kā atrast veidu stresa mazināšanai – miera un dzīvesprieka iegūšanai, kā iegūt papildu motivāciju hobijiem, mācībām, studijām, darbam, kā nostiprināt pārliecību par sevi, atrisināt jautājumus, problēmas, kas saistītas ar skolu, mācībām, kā rīkoties, ja saskaries ar atkarību izraisošo vielu postošo ietekmi, par attiecību un mīlestības jautājumiem vai pārmaiņām ķermenī.

Projekta “reStarts” mērķis ir jauniešu pašapziņas un emocionālās labklājības celšana, nepieciešamo zināšanu un prasmju apguve, lai sniegtu iespēju jauniešiem atkal iesaistīties vietējās kopienas aktivitātēs, mācību klātienes procesā.

Projekts vērsts uz jauno apvienoto Siguldas novadu. Aktivitātēs aicināti iesaistīties arī jaunieši no Krimuldas, Lēdurgas, Inčukalna un Mālpils pagasta.

Projekts īstenots Izglītības un zinātnes ministrijas Jaunatnes politikas valsts programmas 2021.–2023. gadam ietvaros.

Informāciju sagatavoja:
JIC “Mērķis” projektu vadītāja
Gunita Strazdiņa

 


Novada publiskajās aktivitātēs var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā “Pašvaldība” – “Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem “Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi