Šajā tīmekļa vietā tiek izmantotas sikdatnes. Tās ļauj jums ērti lietot vietni, bet mums analizēt apmeklējumu.
Pirmdiena, 17. janvāris
Šodien sveicam: Tenis, Dravis
Laika ziņas: Sigulda +1℃, DR vējš 6.7 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2021-10-12
Mālpils vidusskola piedalās projekta “Katra lāse skaitās” starptautiskā sanāksmē

Kopš 2019. gada Mālpils vidusskolā sadarbībā ar Čehijas, Itālijas, Polijas, Lietuvas un Spānijas partnerības skolām tiek īstenots Erasmus+ programmas projekts “EDC_Every Drop Counts” jeb  “Katra lāse skaitās”. Triju mācību gadu laikā katrā skolā notiek starptautiskās skolēnu grupu mācības par ūdens aizsardzības un videi draudzīgas izmantošanas tēmām. Šo nodarbību laikā skolēni un skolotāji sagatavo un vada dažādas nodarbības, apmeklē ūdenssaimniecības uzņēmumus, iepazīst tajos nepieciešamās profesijas. Arī šajā mācību gadā Mālpils vidusskola īsteno projekta aktivitātes.

No 26. septembra līdz 1. oktobrim vidusskolas skolēnu un skolotāju grupa piedalījās starptautiskajā sanāksmē, kas notika Polijas partnerības skolā Bialystok pilsētā. Sanāksmes programmā bija iekļautas daudzveidīgas aktivitātes. Tās laikā jauniešiem varēja nostiprināt informācijas tehnoloģiju un svešvalodas prasmes, kopīgi strādājot pie digitālas Białystok tūrisma kartes un izveidojot tajā tūrisma maršrutus, kas iekļauj ar ūdeni saistītus apskates objektus.

Esot Polijā, tika apmeklēts Narevas nacionālo parks un šķērsota upe ar tai pieguļošajām palienas pļavām pa gājēju tiltu, kura daži posmi bija jāpārvar ar plostiem, kuri darbojās ar kustīgo trīšu sistēmas palīdzību. Šīs aktivitātēs laikā skolotāju un audzēkņu grupa varēja piedzīvot praktisku fizikas un inženierzinību stundās iegūto teorētisko zināšanu pielietojumu.

Projekta “EDC_Every Drop Counts” jeb  “Katra lāse skaitās” materiāli skatāmi šeit.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi