Šajā tīmekļa vietā tiek izmantotas sikdatnes. Tās ļauj jums ērti lietot vietni, bet mums analizēt apmeklējumu.
Trešdiena, 26. janvāris
Šodien sveicam: Ansis, Agnis, Agneta
Laika ziņas: Sigulda -7.2℃, D vējš 1.8 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2021-10-21
No 21. oktobra izmaiņas Siguldas Sporta centra darbībā

Saskaņā ar izsludināto ārkārtējo situāciju valstī, no 21. oktobra Siguldas Sporta centrs būs slēgts, tajā skaitā nenotiks arī grupu nodarbības ārā.

Sporta centrs informē, ka visi peldētapmācības skolas, Spēka zāles, peldbaseina un grupu nodarbību abonementi līdz ierobežojumu atcelšanai tiks iesaldēti. Savukārt dāvanu kartes, neatkarīgi vai termiņš ir beidzies vai nav, tiks pagarinātas līdz 2022. gada 31. maijam.

Mājsēdes laikā joprojām ir jāturpina rūpēties par savu veselību, tapēc tāpat kā aizvadītajā gadā aicinām visus būt aktīviem un sportot mājas, ģimenes lokā kopā ar mūsu treneriem. Sportgribētāji aicināti izvēlies sev piemērotāko nodarbību, sagatavo vietu vingrošanai:

Siguldas Sporta centrs turpinās sniegt savus pakalpojumus Latvijas pieaugušo izlases (komandu sporta spēlēs – arī junioru izlašu sportistu vecumā no 16 gadiem), Latvijas Olimpiskās vienības un Latvijas Paralimpiskās vienības sportistiem, kā arī komandu sporta spēļu starptautisko un augstāko līgu komandu profesionālajiem sportistiem (personas, kuras uz darba līguma pamata un par nolīgto samaksu gatavojas sporta sacensībām un piedalās tajās) treniņus epidemioloģiski drošā vidē, kā arī pieaugušo izlašu (tai skaitā ārvalstu) sportistiem oficiālos treniņus, kas saistīti ar gatavošanos dalībai 2022. gada Ziemas Olimpiskajās spēlēs.

Sporta diagnostika turpinās sniegt savus pakalpojumus, ievērojot valstī noteiktos ierobežojumus. Obligāta iepriekšēja pieteikšanās:

Paldies visiem Siguldas Sporta centra uzticamajiem klientiem par sapratni un ierobežojumu ievērošanu šajā pārmaiņu laikā. Saudzēsim sevi, esam labā noskaņojumā un turpinam aktīvi sportot mājās un brīvā dabā.

 

Atgādinām, ka joprojām jāievēro piesardzības pasākumi un individuālā atbildība par savu veselību. Aicinām rūpēties par roku higiēnu un izmantot publiski pieejamos dezinfekcijas stendus, kā arī ievērot distanci un sanitāro protokolu, apmeklējot publiskas vietas un pasākumus.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Pasākumi