×

Lai šī tīmekļa vietne darbotos, mēs izmantojam tehniskās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu, papildus šajā vietnē, interneta vietnes apmeklējuma analīzei un lietošanas pieredzes uzlabošanai var tikt izmantotas statistikas sīkdatnes. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tehniskās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Vairāk informācijas
Pirmdiena, 30. janvāris
Šodien sveicam: Tīna, Valentīna, Pārsla
Laika ziņas: Sigulda +2.1℃, DR vējš 5.7 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2021-11-13
Mālpils vidusskolas skolotājas piedalījušās Erasmus+ projekta mācībās Madridē

Oktobrī Mālpils vidusskolas direktores vietniece izglītības jomā Lilita Jomerte un sociālais pedagogs Santa Lāce piedalījās Erasmus+ projekta “Cienot mani un tevi” (RESPECT) mācību sanāksmē Menesiano skolā Madridē, lai iepazītos ar skolā izstrādāto vērtību attīstīšanas un stiprināšanas sistēmu savstarpējās cieņas un tolerances atbalstam un konfliktsituāciju pamanīšanai un nepieļaušanai.

Šīs skolas katras 4.–12. klases divi skolēni klasē darbojas kā vērotājs un radušos situāciju risinātājs. Skolēnus izvirza paši klasesbiedri. Šiem skolēniem reizi mēnesī notiek praktiskās nodarbības, kurās māca pamanīt, novērtēt situācijas, izvērtēt riskus un pašiem meklēt risinājuma veidus. Nepieciešamības gadījumā padomu var lūgt vecāko klašu mediatoriem, un tikai neatrisināmās situācijās vēršas pēc palīdzības pie skolotājiem. Tā rezultātā jau vairākus gadus skolā nav novērojamas mobinga, bullinga un citas jauniešu vidū izplatītās konfliktsituācijas.

Kā neatņemama skolas dzīves sastāvdaļa ir iknedēļas meditācijas stunda ceturtdienās, kuras laikā skolotāji palīdz skolēniem izprast sevi, māca cienīt sevi un citus, attīsta visas nepieciešamās dzīves vērtības. Katrai nedēļai tiek izvirzīta sava vērtība, kuru skolotāji apgūst klasēs pēc īpaši sagatavotas instrukcijas.

Dalība šajā projektā ir tieši saistīta ar jaunā mācību satura galvenajām pamatnostādnēm un ļauj skolas skolēniem iepazīties ar citu partnervalstu skolēniem, stiprināt cieņu, sapratni, toleranci, kā arī turpināt attīstīt citas dzīvei nepieciešamās vērtības.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi