Šajā tīmekļa vietā tiek izmantotas sikdatnes. Tās ļauj jums ērti lietot vietni, bet mums analizēt apmeklējumu.
Ceturtdiena, 9. decembris
Šodien sveicam: Tabita, Sarmīte
Laika ziņas: Sigulda -12.7℃, DA vējš 2.5 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2021-11-24
Lūdz atsaukties aculieciniekus koprades laboratoriju ekspozīcijas sabojāšanā

Ir pagājušas vien 4 dienas, kad Siguldas dzelzceļa stacijas laukumā esošajās koprades laboratorijās iekārtota jauna ekspozīcija “#S!mtiemsajūtu”, kurā, iedvesmojoties no latviešu tautas un autorpasakām, atspoguļotas četras pasakās paustās vērtības – piedošana, mīlestība, brīnums un vēlēšanās. Diemžēl šodien konstatēts, ka kāds šo ar mīlestību radīto darbu ir izpostījis. Siguldas novada pašvaldība un Pašvaldības policija lūdz atsaukties aculieciniekus, kuriem ir informācija un nodot to, zvanot uz diennakts dežūrtālruni 26160288 vai sūtot ziņas lietotnē “WhatsApp”.

Trešdien, 24. novembrī, koprades laboratorijās, kuras kultūra apdzīvo turpat gadu, lai radītu kultūras un mākslas klātesamību, pieejamību, kamēr citas iestādes ir slēgtas, kā arī dotu platformu sabiedrības līdzdalībai, konstatēti bojājumi, izvandīti namiņi, noplēsti marķieri, ar rupjiem vārdiem apzīmēti namiņi un mēbeles, izmētātas bumbas un atlauzts lādes vāks. Tāpat arī paņemtas skaisti iesaiņotās dāvaniņas un sabojātas citas ekspozīcijas lietas, kuras Alberta koledžas Pasākumu producēšanas programmas 1. kursa studenti sadarbībā ar mākslinieci Ivetu Bamberi bija ar mīlestību veidojuši.

Aicinām sabiedrību būt līdzatbildīgiem, savukārt tiem, kas paveica šo nedarbu, lūdzam atsaukties, jo tas var kalpot kā vainu mīkstinošs apstāklis!

Ar Siguldas novada Pašvaldības policiju var sazināties:

  • zvanot uz diennakts dežūrtālruni 26160288 vai sūtot ziņas lietotnē “WhatsApp”;
  • Siguldas mobilajā lietotnē, sadaļā “Ziņo Pašvaldības policijai”;
  • rakstot uz oficiālo e-pasta adresi policija@sigulda.lv;
  • zvanot uz sekretariāta informatīvo tālruni 67972008 darba laikā (kvalitātes nolūkos sarunas tiek ierakstītas);
  • rakstot iesniegumu, ko ārkārtējās situācijas laikā ir iespējams ievietot pastkastē pie ieejas Pašvaldības policijas telpās Ausekļa ielā 6, Siguldā.

© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi