×

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas statistikas un sociālo mediju sīkdatnes:
- Statistikas sīkdatnes (nepieciešamas, lai uzlabotu vietnes darbību un lietošanas pieredzi);
- Sociālo mediju sīkdatnes (nepieciešamas Facebook autorizācijai, video skatījumiem).

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu visām sīkdatnēm” vai veikt atsevišķu sīkdatņu izvēli, noklikšķinot uz pogas “Tikai analītiskajām sīkdatnēm” vai “Tikai sociālo mēdīju sīkdatnēm”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tikai nepieciešamās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Sestdiena, 25. maijs
Šodien sveicam: Anšlavs, Junora
Laika ziņas: Sigulda 0℃, Z vējš 0 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2021-11-26
Pašvaldības policija patrulēšanu novada teritorijā veic dažādos veidos

Jau kopš jūlija sākuma Siguldas novada Pašvaldības policija veic patrulēšanu visā jaunizveidotajā Siguldas novada teritorijā, tostarp Mālpils, Krimuldas, Lēdurgas un Inčukalna pagastā. Patreiz patrulēšanu visā novadā veic ar piecām ekipāžām, papildus tam nodrošinot arī operatīvās reaģēšanas grupu, kas nepieciešamības gadījumos var reaģēt uz iedzīvotāju izsaukumiem jebkurā diennakts laikā.

Pateicoties Zivju fondu projektam, Pašvaldības policija papildinājusi materiāli tehnisko bāzi – iegādāts kvadracikls, termokamera, drons un laiva, ko pašvaldības policisti izmanto ikdienas darbā. Pieejamais materiāli tehniskais nodrošinājums noder un palīdz veikt Pašvaldības policijas pienākumus visās sezonās. Tas tiek izmantots gan zivju resursu aizsardzības pasākumu veikšanai, gan citu uzdevumu izpildei – apmaldījušos personu meklēšanā, glābšanas darbos uz ūdens un reidu veikšanai. Savukārt, lai ātrāk apsekotu pašvaldības teritorijas, kur ikdienā nav iespējams piekļūt ar autotransportu, piemēram, parkus, pastaigu takas un namu pagalmus, tiek izmantots kvadracikls vai velosipēdi.

Šogad jau trešo gadu Pašvaldības policija rīko reidus, kuru mērķis ir lašveidīgo zivju nārstošanas vietu aizsargāšana Gaujā un tās pietekās. Šī gada reidi norit, sadarbojoties ar Cēsu 27. kājinieku bataljona zemessargiem, Dabas aizsardzības pārvaldes un Vides dienesta inspektoriem, kā arī Valsts policijas Siguldas iecirkni un Valsts policijas Licencēšanas biroju.

Tāpat Pašvaldības policija aktīvi uzrauga un velta uzmanību atkritumu apsaimniekošanas principu ievērošanu, īpaši veicot pārbaudes mežā vidē, lai novērstu dažādu sadzīves atkritumu nonākšanu dabā. Papildus tam jau vairākus gadus Pašvaldības policija rīko veloapmācību skolēniem, lai bērniem un jauniešiem būtu iespēja apgūt ceļu satiksmes noteikumus un drošas braukšanas pamatprincipus, piedaloties ceļu satiksmē ar velosipēdu. Bezmaksas apmācības, kuru laikā iespējams iegūt velosipēda vadīšanas apliecību, novadā turpināsies arī nākamgad.

Atgādinām, ka iedzīvotāji ar Pašvaldības policiju var sazināties, zvanot uz diennakts tālruņa numuru 26160288 vai rakstot lietotnē WhatsApp. Tāpat ar Pašvaldības policiju iespējams sazināties, rakstot uz e-pasta adresi policija@sigulda.lv vai Siguldas mobilajā lietotnē, sadaļā “Ziņo Pašvaldības policijai”.

 
Youtube

 


© www.sigulda.lv


Pasākumi