×

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas statistikas un sociālo mediju sīkdatnes:
- Statistikas sīkdatnes (nepieciešamas, lai uzlabotu vietnes darbību un lietošanas pieredzi);
- Sociālo mediju sīkdatnes (nepieciešamas Facebook autorizācijai, video skatījumiem).

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu visām sīkdatnēm” vai veikt atsevišķu sīkdatņu izvēli, noklikšķinot uz pogas “Tikai analītiskajām sīkdatnēm” vai “Tikai sociālo mēdīju sīkdatnēm”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tikai nepieciešamās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Sestdiena, 20. aprīlis
Šodien sveicam: Mirta, Ziedīte
Laika ziņas: Sigulda 0℃, Z vējš 0 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2022-02-01
Siguldas 1. pamatskolas pedagogi dodas uz Erasmus+ programmas kursiem Itālijā

No 23. līdz 30. janvārim divas Siguldas 1. pamatskolas skolotājas Evita Kulpe un Kristīne Gailīte devās mācību braucienā uz Florenci, Itālijā, lai piedalītos Eiropas skolotāju kursos. Brauciens notika Eiropas Savienības finansētā Erasmus+ projekta “Teātra māksla – izaicinājums vai iespēja 21. gadsimta izglītībā” laikā, kas paredzēts skolotāju tālmācībām.

Skolotājas apmeklēja kursus “Drāmas tehnikas: Pašizpausmes, komunikācijas un sociālo prasmju attīstīšana dažādu vecumu skolēniem”. Dalībnieki piedalījās dažādās praktiskās aktivitātēs, apgūstot prasmes un iemaņas, kas attīsta skolēnos ne tikai prasmi darboties uz skatuves, bet arī prasmi komunicēt vienam ar otru. Kursos kopumā piedalījās 7 pedagogi no Latvijas, Francijas, Spānijas un Slovēnijas, tādējādi dodot iespēju dalībniekiem ne tikai mācīties, bet arī dalīties savstarpējā pieredzē, pastāstot pārējiem par savu valsti, pilsētu un skolu.

Nākotnē plānots jauniegūtās zināšanas un prasmes pielietot skolēnu izglītošanā teātra mākslas mācību priekšmetā, kas ir ieviests kā jauns mācību priekšmets, īstenojot jauno izglītības standartu, kā arī citos mācību priekšmetos. Tāpat tiek plānots dalīties ar kolēģiem iegūtajās zināšanās un pieredzē skolā, organizējot ideju darbnīcu skolas skolotājiem un iespēju robežās šo pieredzi sniedzot pārējiem novada skolotājiem.

 

Informāciju sagatavoja:
Siguldas 1. pamatskolas skolotājas
Evita Kulpe un Kristīne Gailīte


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi